Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dauer mennyi ideig marad a...

A dauer mennyi ideig marad a hajban? Meg lehet csinálni hullámosra? Mennyire ugrik vissza a haj?

Figyelt kérdés

Erős szálú, szögegyenes hajam van, vállig érő. Mindig is jó hullámos, vagy göndör hajat szerettem volna. Az lenne a kérdésem, hogy a) mennyi ideig marad a dauer benne kb., b) meg lehet-e oldani, hogy a dauertól ne legyen olyan loknis a hajam, hanem inkább erősen hullámos, mintha mondjuk besütöttem volna. és c) hogy mennyire fog visszaugrani a hajam, ha most épp hogy váll alá ér?


Előre köszönöm a válaszokat!!:)



2016. júl. 1. 19:14
 1/2 anonim válasza:

nem tudok minden kérdésedre választ adni hisz nem vagyok fodrász. :( de annyit segíthetek hogy az hogy meddig marad a hajadban attól is függ hogy a fodrász mennyi dauer vizet használ hozzá ès azt hogyan viszi fel.. (ha csak a hajad tövére rak akkor nagy eséllyel hajhullás lesz a vége... tapasztalat sajnos.. beszéld meg a fodrászoddal hogy nem akarod megkédőjelezni a munkáját de ha te tartós hajat akarsz, akkor az egész tincsre vigye fel a dauer vizet...) és az is rövidít a dauer tartalmán ha nem kezeled megfelelően. pl csak kimondottan göndör hajhoz való hajszárítót használj mert az általánostól szénaboglya hajad lesz, fésű választás... ha jól kezeled több mint 1 évig kitart de ha nem kevesebb mint 6 hónap.

a hossza pedig a dauer méretétől.. minél kisebbek annál jobban felugrik :) remélem segítettem... és ha jóban vagytok a fodrásszal őt is megkérdezheted hidd el segít majd hogy olyan legyen amilyennek te elképzelted :)

2016. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

B : vannak nagyobb méretű csavarók, de teljesen hullámos nem lehet, inkább loknis lesz.

C, a vállad fölé fog érni

2018. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!