Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok kimosható hajfestéket...

Tudnátok kimosható hajfestéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretném így nyárra befesteni valami vicces színre a hajamat (pl. rózsaszínben gondolkodtam)

Viszont sötétbarna a hajam és nem tudom, hogy van-e egyáltalán olyan kimosható hajfesték (ilyen bohókásabb színekben) ami befogja rendesen. Nem tudom az ilyen festékeknek általában mennyi az élettartama, de olyan kéne, ami nem hagy maradandó nyomot, mivel szeptemberben megyek vissza a suliba. Tudnátok ilyen terméket ajánlani (már ha van egyáltalán) és esetleg megosztani velem a tapasztalataitokat?



2016. júl. 2. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Családi kapcsolatok temakorben?


Barna haj nem lesz rózsaszín, csak ha előtte kiszokited

2016. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jesszus teljesen véletlenül raktam ebbe a kategóriába. Megpróbálom átállítani
2016. júl. 2. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
hajkrétát próbáld ki ,állítólag jó,vizzel simán lejön.
2016. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajkréta. A kimosható hajfesték egy vicc, főleg ha világosítani akarsz, nem fog működni. A krétát újra és újra fel kell majd vinned, hogy egész nyáron rózsaszínben pompázz, de mikor vége a bulinak, eltűnik :).
2016. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, most átrakom a helyes kategóriába, ott megtaláljátok ha esetleg érdekel:)
2016. júl. 2. 22:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hajkrétát hol lehet kapni?
2016. júl. 2. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Fodrászkellék boltban próbáld.
2016. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!