Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert nincsenek Mo-n szoke...

Miert nincsenek Mo-n szoke lanyok?

Figyelt kérdés

Szoke, kekszemu lany az idealom, de eddig egy ilyen baratnom sem volt. Hiaba keresek, ha talalok is egyet, kiderul hogy festve van a haja...

En magam is szoke vagyok egyebkent, bar nem hinnem hogy ennek koze van ahhoz hogy milyen lanyok tetszenek.

Eskuszom kikoltozok valahova Skandinaviaba, hatha ott talalok valakit :D



2016. júl. 3. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szőke, kék szemű lány vagyok. Foglalt.
2016. júl. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat latod, a foglalt az nem jatszik.
2016. júl. 3. 01:42
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
miért baj ha festve van? főleg ha szépen van megcsinálva...
2016. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En olyan vagyok , csak sotetszoke , de foglalt , vagyis majdnem
2016. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Te hol élsz? Barlangban?

Tele van a város szőke lányokkal.

Vedd ki a.homokból a fejed és járj szórakozni, járj.strandra.

2016. júl. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szőke lány van Magyarországon.

De ha festet is,mi van akkor?

Vagy te nem a külső látványra buksz,hanem a szőke hajszínt okozó génre?

2016. júl. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Azert valoban kiabrandito tud lenni az ocsmany hidrogenszoke lobonc, plane, ha le is van nove!

Kerdezo, itt nalunk valoban nincs annyi termeszetes szoke lany, mint eszakabbra. De most akkor kesz, colibatust fogadsz, barna pedig szoba se johet? :p a rendesen kinezo festett szokevel, sotetszokevel meg nem tudom, mi a gondod. Az igenis nezhet ki jol!

Egyebkent nekem meg pont a skandinav fiuk a gyengeim, de eszreveszek mast is :) butasag ennyire csak a kulsosegek alapjan part keresni. Neked sem ajanlom, mert ez felszinessegre vall, ha talalsz egy lanyt, lehet, hogy nem lenne tul szimpi neki ez a gondolkodas.

Ja es kekszemu lany szerintem nem olyan ritka, max nem szoke melle :)

2016. júl. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én természetes hamvasszőke vagyok,igaz zöld a szemem,de a kérdés inkább a hajról szólt.Ja és férjnél vagyok.:)
2016. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok még.Egyébként ne legyél ilyen felszínes.Eddig tuti nem találtad még meg az igazit,különben nem érdekelne a haja.Nem tudim hány éves vagy,gyanítom még nagyon fiatal.Engem tiniként és sokáig felnőtt nőként csakis a barna hajú,barna szemű,déliesebb pasik érdekeltek.Másnak esélyt sem adtam.Mit gondolsz a férjem milyen?Sötétszőke,zöld szemű.Persze,van mindenkinek egy elképzelt ideálja,akit hajt,de ez vágyakozás,álom,amikor előtted áll az igazi,nem fog érdekelni a haja színe.
2016. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Felszínes. Ez van. Neki sosem a belső fog tetszeni. Biztos van olyan szőke, aki szintén felszínes. Nagyon jól meglesznek egymással. Sosem lesz veszekedés köztük, mert egyiket sem érdekli a masik belső világa. Tökéletes párt fognak alkotni, ahogy ezt az Any Hall filmben Woody Allen megmutatta.
2016. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!