Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egyenes hajat!...

Szeretnék egyenes hajat! Hajvasalót mellőzve. A beszárításon kívül nincs más megoldás? Már unom, hogy mindenhol ezt olvasom "körkefe" körkefe körkefével hajszárítóval. Stb nekem annyira nem göndör de nem is egyenes! Valaki nem tud segíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a tartós hajegyenesítéssel.Fodrász csinálja.A hajnak is jót tesz elvileg mert olyan anyagokat juttatnak a hajba.Az ára hajhossztól függ.
2016. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok 18 és anyukám se engedné meg!
2016. júl. 3. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell 18nak lenned hozzá.Ez nem végleges egyébként.Kb 3 hónapig tart csak a hatása.De addig se kell bajlódni vele.Szerintem egy próbát megér,hogy megkérdezd anyukád,ha ennyire zavar a mindennapokban a hajad.
2016. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
öööö legegyszerűbb beszárítani... azzal mi a gondod? Kell hozzá hajegyenesítős hővédő, pl balea, meg hajlakk és tartós is lesz így.
2016. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!