Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mettől számít fehérnek a...

Mettől számít fehérnek a fehér bőr?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén van megfogalmazva a kérdés, ezért kifejtem itt. Szóval többször mondták már nekem, hogy nagyon fehér a bőröm ("fehér bőrű" emberek mondták, csak fehérebb vagyok náluk)

Szóval mettől számít valaki kifejezetten fehér bőrűnek? Linkelnétek képet? Ha lehet valami olyat amire azt mondod, hogy ez, és az ennél világosabb már kifejezetten fehér.



2016. júl. 3. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még 2016ban sem találsz olyan alapozót ami elég világos lenne (én lol). Ha találsz akkor nem fehér a bőröd csak világos.

Az ilyesmi még nem fehér: [link]

ez már igen:

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég sok emberre rámondják, arra is akinél még vannak bőven világosabb bőrűek. Ha a legvilágosabb korrektor/alapozó kell, akkortól.
2016. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk ezek a képek kicsit csalókák szerintem. Élőben talán nem ennyire fehérek. A lányom valahol a kettő között van, és nem minden márka kínálatában van hozzá illő árnyalat.
2016. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, az első képen is egy nagyon fehér, világos bőrű nő van.
2016. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok mint a fal. Ha ennél nem vagy világosabb, akkor nincs gáz. :'D
2016. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!