Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használsz?

Milyen alapozót használsz?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok válaszoljanak, akik használnak, és ne azt írjátok, hogy minek alapozó, kezelni kell a bőrt stb!!!!


Főleg olyan érdekel aminek tényleg van fedése, és nem folyik le 2 perc alatt! Zsírosabb bőrre is jó.


2016. júl. 4. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Holika Clearing Petit BB. Nagyon jó fedése van. Zsíros bőrre is jó.
2016. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Rimmel 9 az 1-ben mattító BB krémjét használom, mert jó a fedése, nekem bőven elég. Bár az nyáron jó, mert a legvilágosabb is sötét egy kicsit télen. Igaz, hogy BB krém, de én használok arckrémet is, mert szerintem az kell.
2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden drogériás alapozóhoz volt már szerencsém. A L'oreal infallible matte az eddigi legjobb amit használtam zsíros bőrre. Erős a fedése, sokáig tart, nem fényesedik át hamar és nem is lett tőle csúnyább az arcom. Igaz hogy kicsit drágább mint egy catrice vagy rimmel, de sokáig elég úgyhogy szerintem 100%ban megéri.
2016. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
MAC Waterweight-et használom. Nem tudom, neked mi az erős fedés. Ami már égési sérülést is takar, vagy... ?
2016. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!! Felpontoztam mindenkit.

Heges az arcom, szetkarcolta egyszer egy uveg, es nem fog elmulni soha... Tehat nem a legszebb.

Meg eleg pattanasos is vagyok, de ez kevesbe zavar!

2016. júl. 4. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Altalaban nem hasznalok, csak ha epp nagyon csunya a borom. Akkor Avont vagy Garnier BB kremet.
2016. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az egyik legolcsóbb termék amit egyáltalán kapni lehet. Nekem nem heges az arcom, viszont piros, pirosabb mint a nyakam és a többi részem. Ezzel normálisan nézek ki.

2016. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Hm. Én hétköznapra nem túl erős fedésű, és kifejezetten fényes alapozót használok, szóval az lehet, hogy nem a legjobb neked. (Nekem száraz bőröm van)


Amiket viszont próbáltam (és buliba szoktam felkenni a tartósságuk miatt), és neked jó lehet, az a Loreal 24h matte, meg az Esté Lauder Double Wear.

2016. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!