Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosabb hajat szeretnék de...

Világosabb hajat szeretnék de nem akarom befesteni, van valami olyan szer amitől könnyebben kiszívja a nap a hajamat?

Figyelt kérdés
ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK :DD

2016. júl. 5. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a citromlé jó erre:) Bár nem tudom mennyire roncsolja a hajat.
2016. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm mézet és citromot használ a hajára,mint pakolás és a minap meg is kérdeztem tőle hogy szőkíti-e a haját,mert nagyon kivilágosodott neki. Azt mondta hogy nem,csak ezt a természetes módszert használja rá. Én fekete teával próbálkozok hogy sötétebb legyen. :) Szerintem csinálj egy kúrát. Heti 1-2x moss hajat,pakold rá ezt a keveréket és hagyd egy kicsit rajta(pár óra) majd mosd le. Én biztos hogy nem dobnék ki festékre pénzt ha ez egyszer beválik.
2016. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!