Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitlehet csinálni a mellbimbó...

Mitlehet csinálni a mellbimbó körüli szőrrel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szőrös a mellbimbóm és körülötte kb egy tenyérnyi folton. Eddig nem nyúltam hozzá, de msot van barátom és nem akarom hogy zavarja. Csipesszel túlsokáig tartana kiszedni, ollóragondoltam hogy amennyire tudom levágom, ez vajon milyen ötlet.

2016. júl. 5. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt a pár szál hosszú szőrt csipesszel szedem, ha nagyon szükséges. Szerintem cukorgyanta is jó lehet. Nem vagyok híve, de krémből lehet hogy jó lenne olyan, amit egyébként intim területre is lehet kenni.
2016. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hogy van az, hogy ollóval hamarabb menne? Azzal is csak egyenként lehet levágni a mellről a szőrt, mert nem sűrű, bocsi, ha tévedek, az enyémből indultam ki. Én is csipesszel szedem le ami zavar, mással nem mertem hozza nyúlni. Esetleg nézz utána, h gyantával milyen
2016. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2016. júl. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csipesszel a leggyorsabb és legegyszerűbb. Levágni nem látom értelmét mert akkor is látszik majd és tüsi. Kivéve ha szőke pihékről van szó, azzal meg ne csinálj semmit, mindenkinek van olyan, senkit nem zavar.
2016. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszööm a válaszokat.

Csipeszel nincs értelme kiszedni mert rengeteg van,és sajnoserős fekete szőrök.

2016. júl. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!