Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon mivel lehet leszivatni...

Itthon mivel lehet leszivatni a kozep barna hajat egeszen vilagos szokere?

Figyelt kérdés
Barna hajam volt, festve lett, de ugyanugy barna maradt (nem fogta be vagy nemtudom), szeretnem kiszivatni szinte mar feheresre, kopott szokere. Tudom, hogy van valami cucc amivel itthon is le lehet szivatni csak nem tudom hogy mi. Nem lenne gond, ha csunya lenne az a szoke, mert aztan arra masik szint akarnek festeni majd. Megkoszonnem a segitseget!:) (olyan valaszokat, hogy menj fodraszhoz stb, nem kerek, koszonom)
2016. júl. 6. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Feltételezem szép szőke hajat akarsz nem ocsmány 3 színű narancs-sárga-fehér foltosat, mert azt a festék sem fogja be egyszínűre, festés után is foltos marad, a hajat egyenletesen kell leszívatni, amihez kell hozzáértés, gyakorlat ebben. Egy jó fodrász szalont keress fel. Otthon ez nem fog menni, valamint ha hosszú hajad van drágább is lenne otthon mint fodrásznál. Mivel egy normális szőkítőpor ami kell az kb 7000 ft lesz, és ez csak a por magában, kell hozzá oxi, fehér hajszínező is. 10+ezer ha otthon csinálod, és lehet jó sem lesz mert nem értesz hozzá. Nem is értem miért akarod ezt otthon csinálni. Sok értelme nincs és tényleg nem spórolsz rajta semmit sem.

De amúgy ez kell neked: [link]

2016. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!