Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műtéti hegek kezelése milyen...

Műtéti hegek kezelése milyen fajta krémekkel lehetséges? Esetleg hámlasztó krém? NeoStratából melyik fajta?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam Contratubex gélt,de nekem nem vált be igazán,olyan krémre gondolok ami hámlasztja a bőrt így lehetővé teszi a bőr megújulását és halványodnának a hegeim ezáltal.Epeműtétem volt 3 kisebb és egy nagyobb heg van a hasamon,ezeket szeretném kezelni.Volt köldök piercingem is de a műtét miatt megváltam tőle és a helye látszik de hála istennek csak olyan mint egy pattanás helye a felső lyuk ,nem feltűnő de engem zavar,arra gondoltam ezt is el lehet tüntetni valamilyen hámlasztó hatású krémmel.Vannak ötleteitek?:) A negatív kommentekből nem kérek,kinek mi a fontos,lehet valaki hülyeségnek tartja hogy el szeretném tűntetni de nekem fontos


21/L


2016. júl. 7. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek mély hegek amik szövethiánnyal gyógyultak ezért nem hinném,hogy a krém segít.Esetleg kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz fordulj ezzel.
2016. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!