Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta már valaki a fresh...

Használta már valaki a fresh depil szőrtelenítő krémet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A leírás alapján ez nem csupán egy szőrtelenítő krém. Mit tapasztaltatok?
2016. júl. 7. 12:43
1 2 3
 1/22 Lina63 válasza:
Nem használtam, most olvastam róla, de valahogy kacsa szaga van.
2016. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 mrcsika0689 válasza:
100%
Én rendeltem kamu az egész!!! Csalók!!! Fel kéne jelenteni őket!!!! 10000ft és a pár száz ft os szőrtelenítőkrémek jobbak! Nagyon mérges vagyok magamra hogy bedőltem nekik!!!!
2016. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Rendeltem. Ha nem jó, tuti óriási panaszt teszek. Másnak is ezt javaslom, h mások ne járjanak ugyanígy. Az a durva, h a reklám oldalt már nem lehet megtalálni. Ez is gyanús. Majd megírom a tapasztalatom.
2016. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 zsoka870702 válasza:
100%

Erre az oldalra gondolsz:

[link]

2016. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Enikőke válasza:
100%
Szerintem is kamu! Én Major Ágota blogon láttam, Facebook hirsetésként. Csak áradozó vélemények, mintha Facebook alkalmazók írták volna, de ha felteszel egy kérdést Te ia, akkor nem kéri a FB-belépésedet az üzenőfelület. Plusz sehol nem látható, hogy mi a hatóanyag. Mi lehet az, ami ennyire nagy hatású? Vagy veszélyes szer, vagy kamu a hatása is Én így szoktam utánajárni a csodaszereknek. Másnak is ajánlom az óvatosságot!
2016. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
2016. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Ne dőljetek be! Én egy másféle termékkel jártam meg szintén az USÁ-ból való céggel. Verem a fejem a falba, mert nem lehet semmit tenni ellenük, ha nem válik be, márpedig nem fog. Ez a három összetevő, amit külön is használunk, ugyan mitől vinné le a szőrt, ha egyébként ápolja a bőrünket? És velük szemben nem tud eljárni az Európai Fogyasztói Központ sem, mivel amerikai cégről van szó. És még ha levélváltás folytán véletlenül visszaküldhetnéd a terméket, mert nem felel meg, akkor sincs biztosíték, hogy a pénzedet visszakapod. Különösen gyanús az is, hogy mindig csak még egy napig érvényes az "akciós" ár.
2016. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Először én is nagyon gondolkoztam rajta... de aztán inkább beírtam a google-ba, h kinek milyen tapasztalatai vannak... aztán egyre gyanusabbá vált... tuti valami bűzlik... Én Szlovákiából vagyok, de nézzétek a linket:

[link]

tök ugyanaz magyarul-szlovákul... sőt, ha újra kinyitom (mondjuk 15-20 perc múlva), akkor is a hozzászólásoknál - felettébb érdekesen - ugyanannyi közzétételi időt is ír ki, mintha csak akkor írták volna + rá sem tudsz menni az összes hozzászólásra... szóval így most már én sem rendelném meg... nem szivesen dobok ki 32€-t az ablakon... inkább akkor beleinvesztálok 1 400€-s ipl-es gépbe...

Remélem segítettem! =)

2016. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
az is fura mar, ha rakeresek az osszetevokre nem dob ki semmit... gyanus az egesz. ki tudja ha igaz is, mit muvelhet a sok kemikalia a szervezettel...:/
2016. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
91%
Hú de jó,hogy holnap érkezik a "csodaszerem"!! Akkor ezek szerint ne várjak tőle sokat 😬 Mit lehet tenni ezekkel a csaló cégekkel? A lives almapektinnel is ugyanígy jártam. Szerintem csak gondot okozott és híztam is tőle. Én egy tanult ember vagyok, de megvannak a saját gondjaim nekem is mégis átvernek, mert sokszor nem találok más megoldást.
2016. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!