Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretem a fufrumat hátracsato...

Szeretem a fufrumat hátracsatolni a fejem tetejére és általában hajlakkot is szoktam rá fújni, de sajnos mindig korpás lesz tőle a fejbőröm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már többféle hajlakkot is próbáltam de mindig korpás lesz.
2008. szept. 28. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem mosd meg a hajadat 3 naponta mindenképpen,mert a hajlakk ugye alaból nem túl jó a hajnak..És én is sokat kerestem a megfelelő hajlakkot,a 2000ft-ostól egészen a 700ft-ig,és lehet h viccesen hangzik,de nekem egy olyan hajlakk jön be,amit a coop-ben vettem,azt árára pontosan nem emlékszek,de az van ráírva h:New Style,ez így függőlegesen,egy piros 3szögben,a dobozam sötét zöld,és alulra az van írva h provitamin tartalmú és egy karikában b5..ja és kék téglalapban alatta az h erős hajlakk,minden hajtípusra:)

nekem nagyon bevállt,és sztem télleg jóó:)))

2008. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohh, köszi:) egyébként így is 3 naponta mosom a hajam, vagyis hetente 2x.
2008. szept. 28. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem regen nagyon sokaig volt korpas a hajam, es semmi sem hasznalt, DE azóta megtaláltam a megoldást.

gyógyszertárban lehet kapni ún. kenes sampont (én mindig így kérem), az pár alkalom alatt elmúlasztotta. 400 körül van az ára, ha orvossal íratod fel, akkor feleennyi.

Egyetlen hátránya van, hogy utána kén illatú lesz a hajad, amit én úgy küszöböltem ki, hogy hajmosás után olyan gyümölcsös hajbalzsamot hasznalok, amit nem kell lemosni, és akkor finom gyümölcsillatú lesz a hajam :)


volt egy fiúismerősöm, neki mindig "havas" volt a válla, sokszor mondtam neki, hogy vegyen, de igénytelen dög volt, sose vett. vettem neki, mert már engem zavart, és két hét múlva már nyoma sem volt a korpának.


Szóval a drága kenceficék helyett ezt tudom ajánlani.

2008. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!