Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy levétel fáj, heges...

Anyajegy levétel fáj, heges lesz, lehet következménye?

Figyelt kérdés

Szóval van egy anyajegyem amit le szeretnék majd vetetni.És érdekelnének a részletek.Valaki tudna segíteni?Ilyen kérdéseim lennének hogy

-Mennyibe kerülne?

-Nagyon látszana utána hogy le lett onnan véve?

-Heg maradna?

-Fájna az eljárás?

-Meddig tartana?



2016. júl. 7. 22:46
 1/5 Lina63 válasza:

Nekem 1-et vettek le sztk alapon, meg ősszel megyek magánba, mert arcomról van szó..

Kb 5 perc alatt kivágták és semmit nem éreztem (helyi érzéstelenitő)

Most ősszel kb 15-20e ft-al számolok, mert el kell küldeni szövettanra.

Amúgy vagy vágják, vagy lézerrel szedik le. Persze ez anyajegy mérettől is függ.

2016. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve szedtem le állami kórházban. Ingyenes viszont előtte kell egy vizsgálat ahol leszedésre ajánlják, ezután kapsz egy időpontot nekem 1 hónap volt legalább, már nem tudom pontosan.


Látszik a helye, mondjuk én nagyobbakat szedettem le.

Érzéstelenítik mielőtt leszedik, szóval max a szuri fáj. Tartani nem tart sokáig, megkapod az érzéstelenítőt, megvárják amíg had, hip-hopp kivágja, összevarja, tapasz, azt mehetsz is.

2016. júl. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*amíg hat
2016. júl. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 manó1235 ***** válasza:
szia. Én sztk- alapon csináltattam sebészeten, de előtte elküldtek a bőrgyógyászatra hogy megnézze, hogy le lehet e szedetni az anyajegyem. Egy hónappal később kaptam időpontot, kaptam lidokain injekciót ( a hátamról szedettem le a lapockám környékéről) Elég nagy anyajegy volt, nagyobb mint 1 cm. Semmit nem éreztem a beavatkozásból, össze varrta 5 öltéssel. Max 30 perces volt az egész. 2 hétig volt benne a varrat, addig óvatosan aludtam, meg be volt ragasztva víz nem érhette. Kivette a varratot és már szépen gyógyul egy piros csík látszik most még. 22/L
2016. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vettek le. Bőrgyógyász javasolta az eltávolítását, nem esztétikai okokból történt.

SZTK alapon csinálták meg, a műtét nem tartott sokáig, sima rutin dolog.


Helyileg érzéstelenítik az anyajegy környékét, az injekció egy picit kellemetlen. Utána pillanatok alatt elzsibbadsz. Ha ez megtörtént hamar kivágják. Összevarrnak, fertőtlenítenek, leragasztják és mehetsz is haza. Kb fél óra volt az egész, ültem már fogorvosnál is többet.

Később csak varratszedésre kellett visszamennem. Az pillanatok alatt megvolt.


Maradt egy pici heg. Az enyém kb annyira látszik mint a jobboldali képen: [link]


Kicsit feltűnőbb mert nem csak egy csíkról hanem egy kis körszerű sebről van szó.

2016. júl. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!