Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok és leborotváltam...

Lány vagyok és leborotváltam az arcom, mostmár mindig borostás leszek?

Figyelt kérdés

Leborotváltam az arcomról a bajszomat,az államról és a fülemnél a fekete elég hoszú piheszőröket. Majd másnap szúrós lett az arcom, utána ismét leborotváltam hogy hátha jobb lesz, de sajnos nem lett.

Nagyon jó dolog a borotválkozás, mert gyorsan és szép eredményyt érek el, de sajnos borostás leszek. Más módszert nem akarok alkalmazni, jó a borotválkozás, de a borostával mit lehet tenni.

16L



2016. júl. 8. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a borosta ellen(ha borotvalsz) nem igazan tudsz tenni. Javaslom az epilatort vagy a gyantat.

Csak hetek mulva leszel ujra szoros míg ha borotvaval csinalod masnap mar borostad lesz.

2016. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Így erősíted , áll le . 2-3 pár alkalom nem gond , de a heti 3-4 rendszeresen már az .
2016. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Amíg borotválod addig borostás leszel, ami elég gáz, miért nem gyantát használsz? Azt nem kell naponta, és ugyanolyan gyorsan megvan.
2016. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a gyanta letépte a bőröm.

Epilátort használok, de ezt is használhatom 3 naponta. Bár fáj, mint a fogfúrás, de ez van.


Igen, marad a borosta.

2016. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Én már évezredek óta borotválom a bajszom és nem lett erősebb. Ez tévhit, egyedül a genetika és a hormonok befolyásolják.

A borosta sajnos vele jár, én minden nap leszedem 1 percbe se telik.

A fülemnél csipesszel kiszedem általában azt a pár sötét szálat, a többit leszrom.

Gyantával én befürödtem, mert egyrészt meg kell növeszteni egy bizonyos hosszra és nem megoldható hogy fekete bajusszal mászkáljak addig emberek között, ráadásul letépte a bőröm és max. 1 hétig bírta, utána pedig benőtt és sebes gyulladt lett.

Epilálás is durva szőrbenövést okozott nekem.

2016. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!