Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szerrel lehet kiegyenes...

Milyen szerrel lehet kiegyenesíteni hosszabb távra a hajamat?

Figyelt kérdés

Szóval elég kusza tud lenne a hajam az időjárs miatt,állandóan vasalom,de muszály összekötnöm,mert kockupaccá válna és nagyon lassan is nő.Egy tv műsorban hallottam,hogy van ilyen szer és akár 4 hónapig is egyenes lehet a haj tőle,mi a neve és mennyibe kerül.Falun lakom és a fodrászunk aki nagyon jó fej egyébként,csak ilyen alap dolgokat tud csinálni,ő sose mondta,hogy van ilyen lehetőség,lehet nincs is neki,ezért lenne jó tudni hogy mennyibe kerül,illetve ha van neki akkor mennyi maga a művelet ára.


hát kicsit túl bonyolítottam


2010. ápr. 15. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a nevét nem tudom, de az egyik 'fordított dauer' , a másik pedig olyan mint egy festék(szerintem te erre gondolsz)
2010. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ,akkor nagyon úgy néz ki,hogy itthon esetleg magamnak is megtudom csinálni.
2010. ápr. 15. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

NE PRÓBÁLD OTTHON!

Az Ó utcában van egy szalon ahol csinálnak ilyet. Valamilyen vietnámi hajegyenesítésnek hívják. Ha nem túl göndör a hajad akkor a tartós hajegyenesítés is elegendő, amit kb minden fodrász csinál

2010. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,és kb. milyen összeggel kell ilyenkor a fodrásznál számítani?
2010. ápr. 15. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek tartós hajegyenesítése volt, de neki olyan, hogy rákentek valamit, utána totál egyenes lett, amíg le nem nőtt a haja. Miskolcon a Pitti szalonban csinálnak ilyet, de ha jól tudom elég drága az ára.
2010. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!