Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágást max. Mennyi ideig...

Hajvágást max. Mennyi ideig lehet kitolni?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő hajam van, elég sokat ápolom és kb. 3 havonta járok fodrászhoz vágatni a végéből. Ezzel csak az bajom, hogy mivel eléggé lassan nő a hajam, így amennyit nő két hajvágás között, azt visszavágja a fodrász. Pont a napokban kérdeztem egy ismerősöm (gyönyörű haja van), hogy milyen gyakran vágatja a haját. Azt mondta évente egyszer.....bár mondta hogy olyan 7 centit levágatott belőle.

Szóval azon gondolkodok, hogy most ha legközelebb megyek fodrászhoz, akkor egy kicsivel többet vágatok a végéből, hogy akkor az rendben legyen, és szerintetek ha 5-6 havonta mennék fodrászhoz az úgy még beleférne? :)

(És alváskor hogyan jobb? Ha fel van kötve egy laza kontyba vagy ha ki van engedve??)


2016. júl. 11. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fel evente eleg, ha elmesz fodraszhoz, ha te magad is apolod otthon. Nekem eddig derekig ero, sot volt hogy nehany centivel hosszabb hajam is volt, es evente vagatom, most nemreg voltam fodrasznal es most hatkozepig er a hajam. En is szoktam apolni otthon, bar az utobbi idoben tobbszor volt besutve, es attol elegge megtoredezett, azert siettem fodraszhoz, de azelott semmi baja nem volt.

Alvashoz en be szoktam fonni vagy felkotom lazan, mert ha kiengedve hagyom, akkor osszekocolodik, de amugy szerintem ha nem szorosan fogod ossze, ami ugye roncsolhatja, torheti a hajat, akkor kb mindegy

2016. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fix időnként kell vágatni a hajat, hanem akkor amikor töredezett. De ezt jobb otthon csinálni, mert a fodrász nem a töredezett 2-3 mm-t vágja le hanem centiket. Így persze hogy nem nő meg a haj. Veszel egy fodrászollót és ha töredezett hajvéget látsz levágod. Ez a legjobb amit tehetsz ha szép és hosszú hajat akarsz.
2016. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja. Ha amúgy egészséges, akkor ennél többet nem kell vágni belőle.
2016. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat. :)
2016. júl. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!