Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítésem van...

Tartós hajegyenesítésem van és elfelejtettem megkérdezni a fodrászatol hogy ez kopik a mosástól? Szóval minnél többet mosom a hajam, annál kevesebb ideig tart?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az van: igen, természetesen kopik vele. De ezt ne úgy képzeld el, hogy mostantól csak havi egyszer moshatsz hajat, különben két hónap múlva eltűnik a hatása...


Viszont persze, a hatás múlik - fokozatosan -, és ha napi rendszerességgel mosod, hamarabb megy ki belőle, mintha csak hetente egyszer-kétszer.

Van egyébként olyan sampon és balzsam, ami ugyanezt a hatóanyagot tartalmazza, azok konzerválják kicsit.


Nekem most másodszorra lett megcsinálva, az első 7 hónapig volt. A végére már nagyrészt kiment az egyenesség (teljesen göndör hajam van, hullámos volt a 6. hónap közepe felétől), viszont a könnyen kezelhetőség, gyors száradás és puha állag még akkor is megvolt.

2016. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Felevente minimum ujra kell csinaltatni... nem ,arad benne orokre. Minden hajmosas utan es vizzel valo erintkezes utan rugja ki magabol. De ha jol lett megcsinalva honapokba telik mire eszreveheto hogy gondorodik.
2016. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!