Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jó epilátor? Melyiket...

Melyik a jó epilátor? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig borotváltam, viszont szeretnék elkezdeni egy epilátort használni. Egy Philips Satinelle Prestige epilátort néztem ki, van hozzá 8 fej, borotvafej, görgős masszírozófej, elhalt hámsejteket eltávolítófej, szűkítőfej, stb. Nagyon jónak tűnik, egy videósnál láttam, ő is dicsérte. Viszont sokan vannak akik a braun epilátorokat ajánlják. Melyik márkából válasszak? És ha valakinek van philips satinelle prestige epilátorral tapasztalata, akkor milyen? A válaszokat előre is köszi :)
2016. júl. 13. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Philipset, mert nem epilál jól, eltépi a szőrt. A videósokat meg nem kell figyelembe venni, mert őket fizetik a reklámért. Csak a Braunnak van normális csipeszrendszere. Ezért ajánlják azt mindig.
2016. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) meggondolom még hogy milyet vegyek
2016. júl. 13. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy régebbi philips epilátorom van,és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az nem igaz, hogy CSAK a braunnak vannak jó epilátorai.
2016. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nagyon a philips felé húz a szívem :D még gondolkozom :)
2016. júl. 13. 12:25
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Philips Satinelle-em van, de csak letépi a szőrszálat...egy rakás sz*r. Ennyi erővel borotválhatnám is...de mivel van, akinek bevált, így nem sok értelme van erről beszélni, mert nyugodtan lehet, hogy majd neked is beválik. :) Sajnos nekem ugyanúgy nő vissza a szőr epilálás után, mint amikor borotválom.
2016. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!