Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melírozni szeretném a hajam....

Melírozni szeretném a hajam. A melírsapkás változat vagy a fóliás könnyebb? Könnyű elrontani vagy egy laikusnak is fog menni szerintetek? Ha valaki profi az ügyben leírná nekem pármondatban mire figyeljek oda.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Jól értem, h te akarod saját magadnak melírozni? Remélem nem.

Amúgy a fóliás az sokkal jobb mint a melírsapka.

De nem hinném, hogy egy olyan ember aki ehhez nem ért, az annyira jól tudná ezt csinálni. A melírozás nem olyan mint egy egyszerű hajfestés. Valamennyire azért konyítani kell a dologhoz. Ha mégis laikus keze alá adod magad, akkor figyeljetek arra, hogy jól becsomagoljátok a hajat a fóliába, de mégse annyira hogy összenyomjátok. Nem tudom milyen lesz a melírszín, de ha szőke, akkor még jobban oda kell figyelni. 22/L/fodrász

2010. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szőkét szeretnék a barna hajamba. Én is parázok hogy elrontják.Csak jóval olcsóbb szerintem ha így csinálom.

Mennyibe kerülne fodrásznál kb ez a művelet?

2010. ápr. 15. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
enyémet ma kérdeztem mert kövi hónapra tervezek festést melírozást csatos póthajazást a melírozás 4000 ft
2010. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fodrászat függő, hogy mennyibe kerül. Ne bízd olyanra aki nem ért hozzá, főleg nem a szőke melírt. Azt a legkönnyebb elrontani. pl. Nem jó keverési arány, más ideig hagyja fent (mert hiába van egy idő előírva, ha a hajad másképp alkalmazkodik akkor kevesebb vagy akár több ideig is rajt kell hagyni) esetleg a fóliát összenyomja, így néhol másabb színű lesz. Á.. szóval ez nagyon macerás dolog, ha ilyet szeretnél inkább menj biztosra. Nem hiszem, hogy örülnél ha esetleg foltos lennél, vagy leégne a tincs fele, mert nem olyanra bíztad akinek ez a szakterülete. 22/L/fodrász
2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy meg győztél kedves f/22. :)

Esetleg valaki tudna ajánlani nekem Pesten OLCSÓ fodrászt

2010. ápr. 15. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Reméltem, hogy sikerül meggyőzni :)

Viszont a Pesti dologban nem tudok segíteni, mert nem ott élek. De barátnőid közül biztos jár valaki olcsóbb fodrászhoz. :) 22/L

2010. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaidat majd körbe kérdezek.

Remélem találok valakit akit megtudok fizetni.

Ha már gazdag nem vagyok legalább szép legyek

:) :) :)

2010. ápr. 15. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Kis vékony csíkokban rákened a szőkítőporos keveréket. Befóliázod szépen. Nincs ebben semmi nagy dolog. Én is többször megcsináltam magamnak pedig nem vagyok fodrász. Mégsem mindegy hogy 500 vagy 4000 ft. Legalább is nekem nem mindegy.
2010. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem hallgatnék rá a helyedben de te tudod. Főleg, hogy magának csinálta. El tudom képzelni milyen lehetett (nem bántásból)
2010. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem is fontos lenne hogy kevés pénzből meg oldjam ezt a kérdést.Szerintem se olyan nehéz.De ki tudja majd kiderül mi lesz mert most már tuti ne megyek fodrászhoz.

Nincs rá keret.Majd meg írom hogyan sikerült.

2010. ápr. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!