Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Vékony szálú, természetesen szőke hajam van, de meg szeretnék próbálkozni a platina árnyalattal. Milyen hajfestéket ajánlanátok ami kíméletes, lehetőleg nem roncsolja a hajat, és szép lesz az eredmény?

2016. júl. 18. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajfestéket nem igazán tudok ajánlani viszont egy tipp:hogyha egyszer befested a szőke hajad az már utána sosem lesz ugyanolyan, szóval hogyha mondjuk nem tetszik a platinaszőke és visszaszeretnél térni az eredetihez az már sosem lesz ugyanolyan szőke amilyen volt és amúgyis véleményem szerint csak is a természetes szőke a szép. még egy festett szőke hajú lányt sem lattam akinek ugy igazan tetszene a haja színe. Szerintem maradj a természetes hajszínednél vagy esetleg egy kis melír nem árt neg neki ha csak változást szeretnél
2016. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben kapható Alfaparf vagy Wella elég jó márkák. Drogériában ne vegyél, azokban erős az oxi, ami nem természetes szőke hajra való. Na meg nem is jó minőség. Legjobb lenne mondjuk fodrászra bízni, ha nem festettél még szőke hajat. Nagyon könnyű elrontani.
2016. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nincs olyan, ami nem roncsolja.

Én évekig hajszínezőt használtam, ami állítólag nem olyan veszélyes, mint a tartós(rendes) hajfesték, de még az is eléggé megviselte a hajamat. Nem tette tönkre, de eléggé kiszárította ://

Kétszer próbálkoztam rendes hajfestékkel, szerencsétlen hajam nagyon nehezen bírta, így leálltam. Egyébként nekem személyszerint a tartós hajszínezők jobban bejöttek, azokkal szebb színeredményt értem el.

Neked könnyű dolgod van, a szőke haj a legidálisabb a festéshez. :)

Ha hajszínezőbe is gondolkodsz. Ajánlom a palette color shampoo.

Rendes hajfestékre a nectra color-t tudom ajánlani.

Illetve a garnier color naturals termékeket szokták még dicsérni.

De, mint mondtam mindegyik valamelyest meg fogja viselni a hajad, szval mindenképp azt javasolnám, hogy ammónia nélkülit válassz. :)

2016. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!