Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hozzam ezek után rendbe...

Hogy hozzam ezek után rendbe a töredezett hajamt?

Figyelt kérdés
Majdnem derékig érő hajam van,de iszonyúan el van töredezve a festés,vasalás és hajszárítózás miatt. Holnap megyek fodrászhoz és vállig érőre (vagy még lejjebb) vágatom. + hete nem vasalom és nem is szárítom,már festetni sem fogom,mert szép hosszú,egészséges hajat akarok megint. Vettem ricinusolajat,egy próbát megér. A kérdésem az lenne,hogy mivel kenjem/mossam,hogy egészséges,puha,szép hajam legyen? Milyen balzsamot vagy pakolást vagy bármi mást ajánlotok? 19/L
2016. júl. 20. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ricinus helyett tiszta argán olajat használj, meg biosampon, balzsam.
2016. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tojásos hajpakolást szoktam csinálni attól puha szokott lenni a hajam és minden hajmosás után teszek rá keratinos hajpakolást is amit a Niporba lehet venni. És ha ennyire töredezett szerintem tegyél rá hajvégápoló olajat.
2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a ricinus nagyon jó én csak ajánlani tudom :) adj hozzá olíva olajat és tojássárgát és hagyd heti 1-2-szer estére a hajadon, használj argán olajos sampont és balzsamot és ha rám hallgatsz jojoba olajat lehet rendelni online nagyon jó hidratáló és ugyanúgy kell használni, mint egy hajpakolást és sok-sok B vitamin az étrendbe ^^ :) plusz három havi 2 cm-es hajvágatás 18L
2016. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!