Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha lány létemre...

Mit csináljak, ha lány létemre ilyen undorító a hónapljam? Csatolok képet.

Figyelt kérdés

Szóval a képen látható a hónaóljam, amit tegnap borotváltam...21 éves vagyok és már pár éve van ez a problémám, hogy hiába szőrtelenítek, úgyis látszik a szőr helye. Most meg szőrbenövések is vannak, még csúnyább. Próbáltam epilálni is, de az sem segített sokat. Nem merek ujjatlan felsőket hordani, a póló a max, mindig félek, hogy meglátja valaki és mit gondol.


[link]


[link]



#hónaplj
2016. júl. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek látszik a szőr helye.
2016. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is látszik a helye és nekem sem tetszik. de már szerencsére kinőttem, hogy ezzel foglalkozzak. ennél többet úgyse lehet tenni, szóval fogadd el. ne emelgesd a karod mások közvetlen orra előtt, és akkor nem is látszik. :D
2016. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
próbáld ki a gyantát kozmetikusnál lekezelik a szőrtüsző gyulladásokat is és keress rá szőrtelenítés utáni házi pakolásokra és taktikákra szerezz be egy kis mosogató szivacsot és fürdés+szőrtelenítés után dörzsöld át picit hogy a beforduló szőrszálak ne maradjak bent plusz az is megoldás ha havi egyszer gyantáztatod idő közben pedig borotva+epilátor sajnos ez majdnem mindennapi feladat de írj rám és elmondom részletesebben...mást nem igazán lehet tenni de az biztos h sokkal szebb lesz 18L
2016. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a szőrtelenítő krémet állítólag orvosok is

ajánlják, és van egy ismerősöm aki kipróbálta és

teljes mértékben elégedett volt vele:

[link]

2016. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem undorító, kb mindenkinek ilyen, de ki látja? Senki, mert nem felemelt kézzel járkálsz gondolom. Amúgy is csak közelről látszik.
2016. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Epilald le. Eloszor baromira fáj, de folyamatosan gyengül es nem pöttyös. Az enyem szép sima. Ma mar 1 perc egy honalj Max., es 2-3 hetente elég.
2016. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!