Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ledobja a hajam a vörös...

Ledobja a hajam a vörös színt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajamat vörösre (eredetileg világos barna volt), fodrász festette és ott nagyon szép volt, de 2 hajmosás után a vége konkrétan visszabarnult és csak egy kis vörös árnyalat van benne, felül is barnult, de az viszonylag szép még. Ha új ra festettem jobb lesz? Vagy festessen gyakrabban?

2016. júl. 22. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy inkább fesd be minőségi hajfestékkel. Gondolom a fodrászod nem azt használt, vannak ilyen spórolós kamufodrászok... És persze festett hajra való sampont használj (pl Revlont, ne drogériásat), plusz soha ne meleg vízzel mosd a hajad.
2016. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni.... sajna a vöröses/lilás színek kopnak a leggyorsabban, plusz a hajtípustól is függ. Nekem padlizsánlila hajam van, ami pár mosás után eléggé bevörösödik, aztán pedig vöröses - barnás lesz.


Sajnos az én hajam nemigen szereti a festéket, még a feketét is képes volt ledobni, mindig kikopott sötétbarnára.


Max. azzal tudod fenn tartani a színt, ha gyakran (3-4 hetente) festeted, heti max. 2x mosod. Ám vedd figyelembe, hogy a gyakori festés tönkreteheti a hajadat.

2016. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A fodrász állítolag minőségi festéket használt, olyat amit alapból meg se lehet venni, csak ő szerezheti be, és rohadt drága is volt a festék.

4 hetente festetem kb, és nem mosom gyakrabban mint hetente 2x, de meleggel tehát akkor ez lehet, hogy gond.

2016. júl. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!