Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Könnyen rászánjátok magatokat...

Könnyen rászánjátok magatokat egy hajvágásra?

Figyelt kérdés

hosszú hajam van, körülbelül a hátam közepéig ér a leghosszabb rész, de nagyon tetszenek ezek a váll alá érő hajak, különösen akkor, hogyha hullámosak vagy kicsit be vannak göndörítve. ti levágatnátok?

régebben rengeteg hajam volt, néhány éve viszont hullott, kevesebb hajjal is jól mutat a vállig érő haj?

(nem kopaszodom, nem foltokban hullott, csak kevesebb lett - bár senkitől nem hallottam, hogy észrevette volna, de ha mutattam képet olyanoknak, akik előtte nem ismerek, akkor meglepődtek, hogy wao, ennyi hajam volt?!)

esetleg képet/videót is linkelhettek. :)


2016. júl. 22. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú haj néz ki rosszul kevés hajjal.Simán megéri levágatni, nekem az a hosszúság jobban is tetszik. Az egyik barátnőm is most vágatta le, eddig is dús haja volt, de ezzel a váll alatt érővel még dúsabbnak tűnik.
2016. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nem vagyok olyan, aki görcsösen ragaszkodik a hajához.


Gondolkoztam a rövid hajon egy idege, és elkezdett hullani, akkor levágattam. Három szál derékig érő haj nem valami szép.


Bár én rövidebbre vágattam, ezzel a képpel mentem fodrászhoz. Nagyon szeretem. :)


[link]

2016. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kevesebb hajhoz jobb a rövidebb, főleg ha hullámos. Többnek tűnik tőle. Én is olyat szeretnék, vállig érőt. Valami ilyesmit: [link]

Szerintem sokkal szebbek az ilyenek mint bármilyen hosszú.

2016. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Én szívbaj nélkül levágattam a hosszú hajamat olyan rövidre, és azóta is mindig visszavágatom, ha megnő, mert sokkal jobban szeretem. Sokkal kezelhetőbb, ha nincs kedvem foglalkozni vele, nem néz ki igénytelenül, sokkal fiatalosabb, meg nekem szerintem jobban is áll.


Ha meg épp nem is áll jól, ez csak haj. Majd megnő .

2016. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben hosszú, dús fenékig érő hajam volt de rettenetesen elkezdett hullani és nagyon ritka lett. Nem igazán sirattam a hosszát. Annál inkább a haj mennyiségem. Azóta váll alá érő hajam van. Sokkal könnyebb kezelni.
2016. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen próbálok ki új dolgokat, szóval igen, elég könnyen rászánom magam, ha nem kényelmes, vagy rosszul áll akkor így jártam, majd megnő.
2016. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ha kevesebb a hajad, az jobban mutat rövidebben.

Nekem gyorsan nő a hajam, ráadásul a vége könnyen szárad, törik, így szívfájdalom nélkül lenyíratok belőle, ha kedvem van hozzá vagy szükségét érzem.

2016. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon sok és gyorsan növő hajam van, így be mertem már vele vállalni mindenféle frizurát és extrém színt is, mivel tudtam, hogy ha el is cseszik, fél év se kell és az egész hossza újranő. Nemrég derékig érő egyenesből vágattam lépcsősre, aminek a leghosszabb része hátközépig ér. Nem bírtam már a meleget a sok haj alatt, összefogni meg nem szerettem mert nagyon sok és nehéz. Most ez a lépcsős könnyebb. Viszont (mint minden nagyobb vágáskor) most is rekordgyorsasággal nőni kezdett, szóval télen valószínűleg újra eléri a vágás előtti hosszt.
2016. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!