Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma, pénteken csináltattam egy...

Ma, pénteken csináltattam egy tetoválást az alkaromra (szöveges,6 db 3cm magas betű), és vasárnap nagypályára mennék focizni. Szabad ezt, vagy inkább még várjak vele?

Figyelt kérdés
A tetováló sráctól elfelejtettem megkérdezni.
2010. ápr. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom egy hete csináltadtad akkor... Vagy most pénteken? Ha nincsen semi baja (pl.: nincsen felduzzadva, bepirosodva stb.) akkor nyugodtan mehetsz, csak a labda ne negyon találja el (vagy legalább ne nagyon erősen , ajánlom, hogy vegyél rá valami alkar-védőt, ha van ilyen... vagy fáslizd be) Ha ma csináltattad inkább ne menj el focizni...
2010. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire friss tetoválás esetében mindenképp tanácsos lenne kerülni. Bár már nem aktuális a kérdés... na végül elmentél, vagy sem? :)
2010. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocccs, valamiért azt hittem, hogy ma lett volna a foci is... :D Sorry, késő van már. :)

Én a helyedben inkább kihagynám.

2010. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem, mert végül mégis utólértem a tetováló srácot, ő azt mondta mivel alkaron van elmehetek, de vigyázzak rá + ha megizzadtam törölgessem le, na meg zuhanyzás után újra kenjem be. Köszi mindenkinek!
2010. ápr. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!