Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belerugtam a raklapba visszaha...

Belerugtam a raklapba visszahajlott a körmöm de amint lettam nem jött fel. Bevérezett alatta es nagyon fáj. Hogyantudnám. Enyhíteni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jeget vagy tekerd be hideg vizesruhába. Ha lehet éjjelre is.
2016. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. sokáig fog vajon fájni?pont tér kövezésben vagyunk és most vhogy megmozdulni sincs kedvem :-(
2016. júl. 24. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos,eltart egy ideig,de a jég sokat segít.
2016. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a hideg valóban sokat segített.nemtudom zokni meg cipőt hogy fogok .felvenni pedig muszaly lesz ☺
2016. júl. 25. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam kb. másfél hónappal ezelőtt csak én az ágy szélébe vertem be a kislábamujjamat. Sokáig az is fájt ha a takaró hozzá ért. :D Zárt cipőt esélytelen volt hordani, még jó hogy nyár van így a saru lett a barátom sokáig. :D Egy jó hétig fájt elég intenzíven, egyébként azóta is szép lila, gondolom az is marad míg le nem nő.
2016. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!