Visszanő a hajam?

Figyelt kérdés

Most voltam fodrásznál,kb 20-25cm-t vágott le,persze

sok volt már a töredezett rész is.De megbántam, hogy rövidre vágattam.És az lenne a kérdésem, hogy vissza fog -e nőni egy év alatt olyan hosszúra, amilyen volt.



2016. júl. 28. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy igen. Csak figyelj oda jobban az ápolására. Hajmosás után a hajad törölközőszáraz végeit kend be mindig hajápoló olajjal.
2016. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jártam már hasonlóan, bár nekem nem volt töredezett csak rövid hajat akartam, de meg is bántam. Azóta is próbálom visszanöveszteni (ez 7 éve volt), egyszer sikerült a hátam közepéig megnöveszteni két éve (korábban kb. a csípőmig ért), de mikor elmentem a fodrászhoz levágatni a végét ő levágott belőle elég sokat és szinte a vállamig ért, mondván, hogy ennyire töredezett volt. Azóta még vékonyabb szálú lett, most jelenleg ott tartok, hogy a derekamig sem tudom megnöeszteni, mert eltöredezik a vége.

2016. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy év alatt 25 cm-t semmiképpen sem fog nőni. Legalábbis az én hajam még 12 cm-t is alig a falig nő egy év alatt. :D
2016. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!