Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves fiú vagyok, és nem...

14 éves fiú vagyok, és nem tudom eldönteni, hogy majd később teljesen borotváljam-e a farkamat, vagy csak ilyen kis "fazonigazítást" csináljak. Szerintetek? Csajok, nektek mi jön be ilyen téren?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 07:54
 1/9 anonim válasza:
61%
Szia! Először is, megfogalmazhattad volna szebben a kérdést. Másodszor, szerintem nem gáz, ha egy fiú szőrös odalent, mivel ez hozzátartozik a testhez, de azért jó hogyha egy picit meg van nyírva, szóval szerintem igazíts rajta egy kicsit, de ne túl sokat, csak éppen annyit, hogy ne bozót legyen odalent!!! 14/L
2016. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, nem másoknak kell megfelelni. Én utálom ha szőrtelen egy pasi mint valami kisbaba, de van aki meg azt utálja ha szőrös, szóval mindenkinek nem tudsz megfelelni úgy sem.
2016. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem gáz, ha egy fiú szőrös odalent, mivel ez hozzátartozik a testhez"


A női testhez is hozzátartozik.

2016. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első jól van na reggel volt. :D Amúgy köszi a válaszodat. :)
2016. júl. 29. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
14L mennyi f..láthatót már hogy ha tudja hogy jó ha fazonra nyírja a srác..
2016. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ööö utolsó mit írtál, mert nem értem? :D
2016. júl. 29. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Neeemmmáárrr most komolyan itt tárgyaljátok meg hogy egy 14 èves srácnak kell e fanszőr vagy sem...jesszus mária

Szerintem ez elèg szemèlyes..ne teregesd már ki könyörgöm, te mèg ezzel ráèrsz foglalkozni..na de látszik is hogy a pasik melyik ágába tartozol..;)

De igen a 2000+os csajoknak már ezek jönnek be:/



(Sajnos)

2016. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Úgy csináld,hogy TE jól érezd magad.

Nem másé a tested,hanem a tiéd.

2016. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés kösz a válaszokat :)
2016. júl. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!