Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajritkítás? Göndör, hosszú,...

Hajritkítás? Göndör, hosszú, vörös hajam van, és nagyoon sok, tényleg, viszont nagyon sok helyen hallom/olvasom, hogy a ritkítástól még nagyobbnak tűnik a haj. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval göndör,nagy,vörös,hosszú hajam van (ha ír vki üzit, akkor elküldöm az instámat), és kellene valamit kezdeni, viszont fogalmam sincs, hogy mit, szerintem nagyon jó lenne, ha kb fele ennyi lenne, mi a vélemény ritkításról?

2016. júl. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ugye a ritkításnál a tövéhez közel kivágnak egy csomó hajat. Egy ideig szép, kevesebbnek fog tűnni, de mikor azok a rövid szálak elkezdenek lenőni, iszonyat csúnya lesz hogy a hajad teteje dús, a többi meg sokkal vékonyabb. Tapasztalat :( Amúgy nekem is rengeteg, göndör hajam van és régen én is ritkíttattam, aztán amikor lenövesztettem mindig fel kellett kötnöm vagy kivasalnom hogy ne látszódjon annyira a különbség:S végül le is vágattam a régi ritkított részt a végéből mert nagyon szembetűnő volt. Tudom hogy baromi meleg meg sok a gond vele, de biztos gyönyörű, kár lenne ha tönkretennéd. De a te döntésed:)
2016. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne ritkítsd!Gyönyörű hajad lehet a leírás szerint... És amúgy nem lesz sokkal kevesebb a ritkítástól.csak nem lesz olyan erős. Van képed??? 😺
2016. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen,csak barna.:D megőrülök tőle. Annyi hajam van,hogy akár 10 embernek is elég lenne. Csak a fufrum(hozzá van növesztve) annyi,mint másnak az egész haja. Én utoljára 2 éve ritkítattam,de most is ezen gondolkozom. Szerintem jobb,mert akkor nem áll úgy mintha sörényem lenne.
2016. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, nagyon sokan azt mondják hogy szép a hajam, viszont tényleg elég elviselhetetlen, és tényleg nem tudom mit csináljak vele, de így a válaszok után nem fogom ritkítani :D küldök képet :)
2016. júl. 29. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem, hogy szerintetek megérné a legelső tincseket kicsit lépcsösre vágni? mert úgyis átdobva hordom a hajam, és lehet hogy szebb lenne ha a legelső göndör/hullámos tincs rövidebb lenne..
2016. júl. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!