Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a teafaolaja...

Hogyan használjam a teafaolajat a bőrömre?

Figyelt kérdés
Azt olvastam (a neten és az üveg hátoldalán is), hogy hígítatlanul ne kenjem be vele a bőrömet. Aztán az egyik netes cikk viszont azt írja, hogy ekcémára, bőrgyulladásra (nekem is gyulladásaim vannak) lehet hígítatlanul is. Nem akarom, hogy az amúgy is csúnya bőrömet még lemarja, de azért jó lenne, ha hatna is vmennyire. :S
2016. júl. 29. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd hogy neten mit írtak, hanem hogy az üvegen mi van feltüntetve. Hígítatlanul szétmarja a bőröd, irritációt, allergiát okozhat. És arra figyelj, hogy 100%ost használj.

Én pl 100 ml meleg vízbe teszek 3-4 cseppett. Baromi erős olaj, néha még így is csípi a bőröm.

2016. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!