Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek állat teszt mentes...

Ismertek állat teszt mentes hajfestéket?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni állat teszt mentes hajfesték márkát? Szőke színt keresek, de nem találok. Ha még vegán is a festék, az még jobb. Nem bio, natúr, organikus stb. hajfestéket keresek. A lényeg hogy ne legyen állatokon tesztelve. Köszi <3 :)

2016. aug. 1. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

állat teszt mentes,vegán<->nem bio, natúr, organikus

Ez így elég nagy ellentmondás.

Ha nem bio,natúr,organikus a termék,akkor nagy valószínűséggel tesztelve van állatokon,ha más nem a különböző alkotóelemei,illetve mindenképpen káros a környezetre(természetre),tehát az állatokra is...

A vegán termékeknek pont az a lényegük,hogy ökobarátok...

2016. aug. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom ki hogy van vele, de én szívesebben használok olyan dolgokat, amik állatokon azért voltak tesztelve. Ha az az állat nem pusztult bele, akkor valószínűleg én sem fogok. Persze vannak azért módszerek a tesztelésre, hogy kiderüljön mi ártalmas és mi nem, de azért csak nem véletlenül használnak fehér-egereket. Az emberkísérletek meg úgy tudom nagyon sok helyen tilosak.
2016. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

2-es,minden terméknél van egy végső tesztelés,mielőtt forgalomba kerül,amit embereken végeznek.Pont ezért nem tilos,csak meg vannak a határok,meg persze kell hozzá a másik ember beleegyezése,amire rásegítenek egy kis pénzzel.

Ez a gyógyszerekkel is így van egyébként nem csak a kozmetikumokkal.

Ami az állatkísérleteket illeti,az kezd már elavult lenni(Nem véletlenül igyekszik az EU eltüntetni,és hozza be a tiltó szabályozásokat).Sokkal modernebb,kevésbé ártalmas és biztos tesztelési módok léteznek.Ráadásul annyira más egy nyúl bőre pl,mint egy emberé.Ha egy nyulat megfürdetsz valamilyen tusfürdővel tuti komoly baja lesz tőle,te meg "nyugodtan" használhatod minden nap.

Ami pedig a fehér egereket illeti,nem csak azt használnak,hanem kutyákat,macskákat,nyulakat,tengerimalacokat legalább olyan magas számban.

2016. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
2 és abba nem gondolsz bele h a fehér egér bőre teljesen más mint a tiéd? Ezért nem mérvadó a komedogen index sem, mivel a nyúl fülének a bőre tök más mint a mi arcborunk. Egyébként jól írta az előző, rengeteg kutyán, macskan,rágcsálon is vegeznek kísérleteket, nem csak a sokak által undorítónak tartott egereken.
2016. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor senki nem ismer, teszt mentes hajfestéket? Csak Garnier, meg Loreal cuccokkal találkozom, az meg hát egyértelmű hogy tesztelnek.

Oké, felőlem bekamuzhatják a szintetikus festékre hogy bio, öko, natúr, ha csak ilyenből van teszt mentes. Akkor, ne hennát írjatok létszi.


Így ismertek festéket? Ami teszt mentes, de nem henna(v. ingió, cassia stb..)?

2016. aug. 1. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szőke állatkísérlet mentés festék szerintem nincsen vagy legalábbis még nem találkoztam vele. /Én is próbáltam már keresni/
2016. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Kallos! Fodrászkellékesben lehet kapni, külön kell megvenni az oxit meg a festéket de azthiszem még így is olcsóbban jössz ki mint egy loreal dobozossal. Én nem használtam még de Krémmánián nagyon jókat írnak róla
2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönööm <33 :D
2016. aug. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!