Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középen elválasztott hajnál...

Középen elválasztott hajnál mit tehetnék, hogy ne lapuljon le a fejtetőmnél?

Figyelt kérdés

A hajszárítós dolog kilőve (mivel nem szoktam a hajamat hajszárítóval megszárítani...a lehető legkevésbé szeretném roncsolni a hajamat :/ )


Úgy nem is rossz ha az ujjaimmal végig megyek rajta, kicsit beletúrok de azt napi szinten megcsinálni uhh...ráadásul hamarabb zsírosodna a hajam..szóval valakinek valami praktika, ötlet? Ami kevésbé roncsolná a hajat?



2016. aug. 1. 23:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Példaként:ne ilyen legyen [link]


hanem ilyen: [link]

2016. aug. 1. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked már az is megerőltető h napi szinten beleturj a hajadba sokat nem tudunk mondani vmilyen szinten a haj pedig roncsolodik főleg ha frizurát készítesz azt sem lehet h a naptól is óvod.. Én mellesleg a tupirt javasolnám ha semmi más nem jön be de várd meg a többi választ is (ui. : sajnálom telefonról írok)
2016. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajhab. Egy keveset tegyl a vizes hajadra és utána lenne érdemes megszárítani a hajat. Ha a hajszárító neked már túl roncsoló, és a természetes kezed túl zsírosító nem tudom milyen ötleteket válasz, de hajhabbal lehet ilyet elérni. Magam is 7 éve használok.
2016. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajszárító akkor roncsol ha meleg levegőt fújsz vele közvetlenül a hajadra sokáig... egyéb esetben semmi baja nem lesz a hajadnak és muszáj lesz beszárítani ha nem akarod hogy lapuljon. Magától nem lesz olyan amit akarsz.
2016. aug. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevés hajad vn. Ha nem akarod beszaritaninincs mit tenni.
2016. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem...köszönöm a válaszaitokat :)
2016. aug. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!