Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kiiktatható...

Szerintetek kiiktatható valahogyan a szoláriumszag?

Figyelt kérdés

Szeretek szoláriumozni, de azt már legkevésbé sem, hogy a bőröm átveszi azt a bűzt, ami ezzel jár. Gyakorlatilag csak akkor megyek be a szalonba, ha közvetlenül utána haza tudok menni lezuhanyozni.


Pedig látom, hogy fertőtlenítik, de úgy érzem, nem sokat ér. Amint belépek már érzem a szagot és tudom, hogy hamarosan az én bőröm is átveszi.


Másokon is lehet egyébként érezni. Elég, ha csak elmegy mellettem, azonnal érezni, hogy szoliból jött.


Tudtok javasolni valamit ez ellen? Vagy ismertek esetleg olyan szoláriumot (Bp), ahol ez nincs?

Jó lenne, ha napközben a munka, vagy egyéb tevékenység közben is be lehetne iktatni szolizást.



2016. aug. 2. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a szag nem a szoliból, hanem belőled jön. Ugyanolyan, mint a disznóvágásoknál a pörzsöléskor, az égett bőr és szőr szaga. Szoliban is ugyanez játszódik le, csak nem lánggal, hanem fénnyel.
2016. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Elsőnek zöld! Te meg kérdező ásd el magad!
2016. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Valóban, az a saját bőröd illata/szaga.

Mondjuk én nem értem milyen szagról beszélsz, én akárhányszor elmegyek egy szoli előtt csak jó illatot érzek. Illetve egyszer voltam szoliban, de akkor is csak parfümös, naptejes illattal távoztam.

2016. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!