Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen fajta tusfűrdőt...

Ti milyen fajta tusfűrdőt használok? Melyik az ami igazi bőrbarát és táplál?

Figyelt kérdés
Èn akármilyet használok száraz lesz a bőröm ès pattanások keletkeznek, kíváncsi vagyok ti melyiket tudjátok ajánlani , ami szerintetek a tökèletes.( baba, nivea,...)

2016. aug. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én részemről kézműves szappant használok...
2016. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
A tusfürőnek nem az a dolga, hogy tápláljon, arra ott a testápoló. Én egy sima babáknak való illat és SLS mentes géltusfürdőt használok.
2016. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nivea hawaii flowert próbáld ki legutóbb azt használtam, zsírosítja a bőröd, ha száraz + nagyon sűrű, erősen habzik kellemes az illata. Ilyen kékes zöld csillogós színű. :) Rossmann drogériában 449 szokott lenni sűrűn. :) 250 ml-es
2016. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!