Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszint ajanlanatok...

Milyen hajszint ajanlanatok ami kisse extrem de megsem tul feltuno? 16/L

Figyelt kérdés

Eddig lilara akartam festeni,de az osztalytarsam megelozott vele,igy az mar nem jo. Gondolkozok a keken, de nem akarom hogy a fiuk szamara taszito legyek, illetve nem is a fiuk szamara, hanem inkabb csak egy fiu szamara, es nem szeretnem,hogy pont ezert ne kelljek neki.

Valami nem atlagos hajszint szeretnek, igy a barna,szoke,fekete kilove, illetve a voros is mert egy masik osztalytarsam is olyanra festette.

Az eredeti hajszinem sotetbarna de a vege most vilagos barnara van festve.


2016. aug. 5. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Hat sajnos ezust hajszinu lany is van az osztalyomba igy keves a valasztek. Ombret nem szeretnek mert most is az van es mar nem tetszik.

Nem sajnos nem budapesti vagyok,Erdelyben elek de van fodraszom azzal nincs gond

2016. aug. 5. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kislány, nem neked való a hajfestés ha így gondolkodsz, hogy "xy-nak már van olyan, akkor nekem semmiképp nem lesz"... hajszínt stílushoz és bőrszínhez kéne kiválasztani... mert nem mind áll jól mindenkinek. Amúgy minden kissé extrém haj feltűnő. Csak a természetes nem az.
2016. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rózsaszín
2016. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!