Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki lett világosítva a hajam...

Ki lett világosítva a hajam loreal sunkiss jellyvel, milyen lesz a lenövés?

Figyelt kérdés
2-3 árnyalatot szőkült a hajam. Nem akarom befesteni. Valahogy vissza lehet állítani az eredeti hajszínt? Vagy a lenövést, hogy lehet megoldani?

2016. aug. 5. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szőkített hajat nem tudsz "visszaállítani" sajnos. Festésen kívül nincs más megoldás. A lenövéssel fodrászhoz menj és az meg tudja csinálni pont ugyanolyan árnyalatra
2016. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Visszafesteni lehet csak a hajad. Vagy továbbra is szőkíted a hajtöveket mikor már látod hogy nő le.
2016. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es ha visszafestem hajfestekkel ugyaolyan arnyalattal nem kell tobbet festeni?
2016. aug. 6. 00:24
 4/11 anonim ***** válasza:
tartós hajfestékkel fesd be mindenképp. nem garantált hogy egy idő elteltével nem fog kopni, de ha megfelelő színt választasz ami az eredeti színedhez legjobban hasonlít akkor nem lesz feltűnő a lenövés.
2016. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell semmit csinálni!!!

Fenékig érő hajam van. Világosbarnának mondható. Soha semmivel nem festettem. Rátaláltam a sunkiss jellyre és gondoltam kipróbálom. 3 dobozzal kentem a hajamra, betartottam azt,hogy minden második nap csináltam. Vettem spray-t is,mert úgy tényleg jobban megéri. Kezdetben nagyon kivilágisodott a hajam. Anya (nem tudta,hogy valamit kenek rá) még mondta is,hogy már ronda.

Elkezdtem a spray ritkábban használni, csak minden hajmosás után, 3-4 naponta. És láss csodát, a hajam olyan mint előtte. Egyszerűen kimostam a hajamból a szőke színt. Hiába van ráírva,hogy hidrogén van benne, szerintem olyan kevés,hogy meg se kottyan a hajnal.


Kicsit csalódott vagyok,hogy csak a gyakori használat mellett marad meg a szín,mert így nekem elég drága....


Remélem még nem festettek be a hajad!! :)


Szóval szerintem várj türelmesen,ne használd többet és 1-2 hét után kijön a hajadból vagy olyanra áll vissza,ami nem feltűnő... :)

2016. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne írjál már hülyeségeket ha nem értesz hozzá. A hidrogén peroxid NEM jön ki a hajból. Lényegtelen hogy hány százalékos az oxi, meg hogy hány árnyalatot szőkítettél. Ha kiszedi a pigmentet a hajból, azt nem lehet sehogysem visszaállítani. Ez nem hajszinező. Olyan nincs, hogy "kimostad a szőke színt". Ha ez így lenne, senki sem mászkálna lenövéssel. És ne gondold, hogy a sunkissben lévő hidrogén peroxid nem kottyan meg a hajnak. Sokkal károsabb kétnaponta rajtahagyni egész nap, mintha szőkítőt 6-os oxival rátennél 30-45 percre egy alkalommal, amivel egyébként ugyanolyan eredményt érnél el. Olcsóbb is, és nem szárad szarrá a hajad. Azt csináltok a hajatokkal amit akartok de ne próbáld már elhitetni vele hogy kimoshatja a szőkítőt :D
2016. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a szerencsétlen kérdező még nem rontotta el végleg a haját egy igazi hajfestékkel. Nem érdekel,hogy ki hiszi el,ki nem, a hajam olyan mint amilyen a sunkiss használat előtt volt. Az átlagnál pedig sokkal gyorsabban nő és nincs lenővésem sem kedves utolsó válaszoló -.- lehet,hogy én vagyok ilyen egyedi,de ha a kérdezőnek nem is teljesen de láthatóan "ki fog jönni" a hajából..:
2016. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem hiszed, itt van:

Sunkiss előtt, június 20. : [link]

Sunkiss aktív használata közben (kétnaponta szárítottam a hajamra):


[link]


Ez pedig egy mai kép: [link]


;)

2016. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a második kép napon készült, a többi bent, napon nekem is világosabb a hajam. de azon amúgy sem változtat hogy baromságot írtál ;)
2016. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vitatkozom ilyen utálatos és akaratos emberekkel...
2016. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!