Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccoutan kapszula. Ha...

Roaccoutan kapszula. Ha szedett valaki megosztaná a véleményét róla?

Figyelt kérdés

Tudom hogy bőrszárazsággal jár stb...

Nem is ez zavar. Hanem hogy fényérzékenységet okoz.

Ez hogyan hat a bőrre? Foltos lesz?

Semmi szoli. Akkor sem, ha vastagon bekrémezem magam?

És persze nem napi szoliról van szó, max. heti-kétheti egy.


2010. ápr. 18. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szedtem. 1,5 hónap után le kellett állnom, mert az orrom naponta 3x igen erősen vérzett tőle, fulladtam is.

Szolizni még a befejezése után 6 hónappal sem szabad, nem még,hogy a kezelés alatt.Felejtsd el.A bőrradírt is és az ehhez hasonlókat.

Fényérzékenység..én nem lettem foltos tőle.Ilyen panaszom nem volt.

2010. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én személyesen nem, de több vendégem szedte. Elég jól tájékozódtál: bőrszárazság, szemszárazság (szemcseppek), szájcserepesedés (kiló ajakbalzsam), orrvérzés lehet, bőrviszketés lehet, KIZÁRT mindenféle napozás, szolárium, kvarclámpa és bármilyen más fényterápia!!!!!! Az előző hozzászólónak igaza van, még a kúra után sem lehet hónapokig napozni. Nem ismerem a bőröd állapotát, remélhetőleg bőrgyógyász javasolta ezt, és azért tette, mert más megoldást nem tud. Tudomásom szerint, a kúra alatt és utána kb. fél évig nem lehet teherbe esni, mert károsíthatja a magzatot. Megfontolandó az is, hogy néhány év után visszaállhat (volt már ilyen több is) az eredeti bőrállapot.

Szerintem csak legvégső esetben válaszd ezt.

2010. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezekről a tünetekről mindről tudok, csak ezt a nap és szoli tilalmat nem értettem, hogy miért van. Egyébként nem voltam még bőrgyógyásznál, de nem is fogok menni, és íratni se fogok ilyet. Marad a fogamzásgátló, (Diane 35) csak már vagy 7 éve szedem. ÉLs mivel hormonálisan vannak bőrproblémáim, így gondoltam erre a gyógyszerre. De akkor kilőve.

Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!