Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a kérdést nekem nagyon...

Ez a kérdést nekem nagyon fontos fiú vagyok növesztem a hajam kell ilyenkor fodrászhoz menni, igazitani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik
2016. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted meg van egyáltalán van értelme vágatni belőle ha növesztem?
2016. aug. 6. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Jézusom.. Attól függ h akarsz vmi frizurát de igen ha hosszúra noveszted kell 2-3 havonta 1-2 cm vagatni a végéből mert töredezett lesz készülj fel h többet kell apolnod de én javaslom h menj el egy fodraszhoz és kérd ki a véleményét
2016. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi de oldalt meghátúl még elégrövid csak egy kicsit nőtt meg ( ez azt jelenti hogy 3-4 cm ) felül meg ha előre fésülök egy tincset akkor az orrom közepéig ér) na ez most ugye viszonylag rövid még akk még kell vágatni szerinted ?
2016. aug. 6. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen frizurat akarsz..
2016. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem de ha én nőveszteni szeretném hogy hosszú legyen akk van értelme vágatni belőle ?
2016. aug. 6. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen van, mint ahogy valaki előttem is mondta, 2-3 hónaponként 1-2 cm-t. Egyébként menj el fodrászhoz, kérd ki a véleményét. Vágatni néha muszáj, mert eltöredezik a vége és csúnya lesz.
2016. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menny borbélyhoz az jól megtudja csinálni férfiasra, vagy vágd magadnak ahogy te szeretnéd.
2020. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!