Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok venni viszonylag...

Hol tudok venni viszonylag tartós szürke hajfestéket? Ilyen helykre gondolok: pl DM, Auchan. Stb.

Figyelt kérdés
Amúgy meleg, világosbarna a hajam és két tincset szeretnék belefesteni a hajamba. Jelenleg tetszik a szürke, de nem vagyok benne teljesen biztos. Szerintetek milyen szín állna jól nekem?

2016. aug. 6. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A szürke nem fog jól állni, mert hideg szín... de amúgy fodrászkellékesben lehet venni, előtte szőkíteni is kell.
2016. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elő kell szőkíteni. Egyik se tartós, mert a hamvas árnyalat kopik ki leghamarabb, de ha néha megmosod hamvasító samponnal, akkor egész jól bírják. A Dm és Auchan választéka hasonló, az Auchané nálunk tuti nagyobb, én szürkét nem használtam, de pl. az Auchanban kb. minden harmadik fajtának van ilyen árnyalata, és van vagy egy tucat fajta legalább. Bár egy ilyen árnyalatért én nem fizetnék sokat, mert kész macera, 2-3 ezer forintot nekem nem érne meg, hogy benne legyen a pakliban, hogy lila vagy zöld lesz, az eurós boltból a 300 forintos ugyanannyit tudó, csak balzsammal nem rendelkező dobozos festék, 300ft-ból kihozható szőkítő plusz oxi és 300 ft-os hamvasító folyadék kijön egy ezresből, és legalább nem egy vagyonból néznék ki úgy, mint aki tincsekben kezd őszülni.
2016. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet nem kéne akkor erőltetnem ezt a szürkét. Na és mi a véleményetek az ombre-ről? Az is nagyon tetszene, el tudnám viselni magamon. Szerintetek?

[link]

2016. aug. 6. 16:02
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt egy jobb kép:

[link]

2016. aug. 6. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ombre jó lehet, de ahhoz mesterfodrász kell és nagyon drága lesz...
2016. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom:) de annyira tetszik. Szerintem ezt fogom valasztani:)))
2016. aug. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!