Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila hajszínezőtől barna lett...

Lila hajszínezőtől barna lett a hajam. Mitől van ez? (képpel)

Figyelt kérdés

Az egyik fele fekete a másik szőke volt. Most lila hajat szeretnék ezért jó párszor kiszőkítettem a fekete részt. Utolsó szőkítés után úgy láttam már kellőképpen szőke ahhoz hogy befogja a hajszínező. Balzsammal keverve használtam a színezőt és ez lett az eredmény:

[link]

Bal oldalon volt szőke jobbon a szőkített. Ami kiborított, hogy még a szőke hajamat is bebarnította és csak foltosan lett lila..

Mitől van ez? Ha intenzívebb színnel festem akkor az még befogja? Mit tanácsoltok? Válaszokat előre is köszönöm.



2016. aug. 8. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
miért nem rendes festékkel fested be???
2016. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs lila hajfesték csak színező.
2016. aug. 8. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem balzsammal keverve kellett volna használni, én mindig csak natúrba kenem a hajamra. De ha úgy van a használati utasításba, akkor nem szóltam.
2016. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok volt a balzsam intenzív szín eléréséhez max mogyorónyi balzsamot használj. Meddig hagytad a hajadon?

10 éve festem kékre a hajam, ez a módszer vált be:

Hajat mosok samponnal, balzsamot nem használok. Megszárítom a hajam, felkenem a színezőt, pár órán át a hajamon hagyom, majd langyos vízzel mosom le, és itt használok balzsamot, hogy lezárjam a hajszálakat.

2016. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most már én is tudom, hogy nagy hiba volt. Nagyon világos, pasztell színt szerettem volna és utánanéztem, mindenki sok balzsamhoz kevés színezőt kevert.

Én így használtam: megmostam a hajam majd törölközőszáraz hajra vittem fel a színező+balzsamot, ami ennél csak kevéssel volt világosabb:

[link]

Festéssel+fél óra várakozással valamivel több mint 1 órát volt a hajamon. Lemostam, megszárítottam és ez lett belőle..

Köszönöm a válaszokat. :)

2016. aug. 8. 14:53
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynincs lila hajfesték....csak éppen nem ezen a néven, hanem különböző fantázianevek vannak a dobozra írva pl.: sötét violett, ametiszt, padlizsán, áfonya, intenzív sötétlila stb.... de ahol a képen a csajnak lila haja van, az lila :)
2016. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pasztell lilához egységesen fehér alap kell, ebből sosem lesz .
2016. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6. akkor légyszíves áruld el hol lehet kapni! Ha a drogériákban kapható "festékre" gondolsz az sem tartós.

Utolsó! Bal oldalam teljesen szőke volt, de ezek szerint még az sem elég. Köszi, hogy válaszolsz látszik hogy értesz hozzá :)

2016. aug. 8. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fodrászboltban nem próbáltad még? Valóban vannak lila hajfestékek. Való igaz, hogy a drogériásak nem a legjobbak, de a hajszínezőknél még az is tartósabb. A színező sosem fog olyan intenzív színt adni, és nem is lesz olyan tartós, mint egy professzionális fodrászfesték. Én azt javaslom, hogy ebben az irányban próbálkozz, ha valóban lila hajat szeretnél.
2016. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valóban lila hajat fizikai színezővel lehet csak elérni! A normál hajfestékek csak lilás árnyalatú vörösek. Ha nem értetek hozzá, minek szóltok hozzá?
2016. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!