Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én vagyok az egyetlen aki egy...

Én vagyok az egyetlen aki egy nap néha ketszer is kell borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
Ugyértem hogy reggel leborotválom aztan délutanra már tüsis es zavarò.

2016. aug. 10. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

>Én borotválás után mindig bekenem testápolóval és úgy puhább lesz + nem lesz annyira szúrós.<

Általában minden reggel le kell borotválnom a lábamat, de néha kihúzom a 2. napig is.

De ez egyébként attól függ, hogy milyen gyorsan nő a szőr az embernek.

14/l

2016. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem te,nekem is ilyen brutál szőrzetem van.Hétköznapokban nem,de pl. amikor nyaralunk,reggel és délután is leborotválom,mert kb 3 óra múlva tiszta tüsi és nagyon látszik.
2016. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én naponta szoktam, de délutánra már engem is zavar. :D
2016. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én epilálom a lábamat, tehát tartósabbnak kellene lennie, mint a borotválásnak, mégis muszáj már a 2. napon újra leepilálnom...
2016. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Felesd már el a borotvát, használj epilátort vagy gyantát. Ezerszer jobb.
2016. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kinő tüsire fél nap alatt, de ettől még nem kell leszedni, mert senki nem figyeli a lábad olyan közelről hogy észrevegye... ezt csak te látod, bőven elég 2 naponta borotválni is.
2016. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem borotválom egyszer sem, nemhogy kétszer...
2016. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!