Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondanak mást a fodrászo...

Miért mondanak mást a fodrászok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 éve festem a hajam vörösre. középbarnát szeretnék amihez fodrász segítséget kell kérnem.. akit elsőnek felhivtam azt mondta hogy elsőre nem fog sikerülni,2szer kell majd festeni. a második fodrász pedig azt,hogy megcsinálja kb 4-5 óra alatt szőkítéssel..
2016. aug. 11. 19:35
 1/1 anonim válasza:
100%

Azért, mert két lehetőséget mutattak fel neked: 1.ha a vörös hajadra festéket festékre kennek (barnát). Ez azért tart hosszabb ideig, mert a vörös hajszínt a legnehezebb "eltávolítani"/elfedni, és ugye emiatt többszöri festés szükséges. 2.az éppen meglévő haajszínedet hidrogén-peroxiddal leszívják/szőkítik, majd ezt festik át barnára. A szőke hajat nyilván befogja egyszerre a barna, ezért lesz így hamarabb kész (bár a szőkítéses festés elég hosszú fojamat). Szerintem ha választhatsz, az elsőt válaszd, mert a sima festés kevésbé roncsolja a hajadat, mint a hidrogén-peroxidos szőkítés. :)

Ui. Bocsi ha valamit hülyén fogalmaztam meg, hosszú napom volt, elfäradtam :)

2016. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!