Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középszőke hajszínből jégszőke...

Középszőke hajszínből jégszőke, szőkítés nélkül?

Figyelt kérdés

Kiskoromban szinte fehér hajam volt, az évek során viszont meglehetősen besötétedett. Még sose festettem be, de úgy érzem, világosítani szeretnék lehetőleg leszivatás nélkül. Ez megoldható? Láttam jégszőke festéket, ami elvileg ammóniamentes és sárgulás elleni cuccot is mellékeltek hozzá. A kérdésem csak az lenne, hogy ezt fel lehet kenni szőkítés nélkül? Nyilván nem lesz olyan világos, mintha leszívott hajra kenném, de a dobozon azt írták 4 árnyalattal világosít. Ez tényleg működik, illetve tartós? Itthon csinálnánk, anya jártas benne, de ha leszivatás szükséges azt inkább fodrászra bízom.

Illetve az is érdekelne, hogy ha srága lesz a hajam mit tegyek? Már eleve vegyek mellé egy hamvasító sampont?

17/L, előre is köszi aki segít!



2016. aug. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal hogy ammóniamentes, igazából nem sokra mész, ha közben van hozzá egy 9%-os oxi...
2016. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettol nem lettem okosabb,de azert koszonom:)
2016. aug. 12. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Világosítás = leszívja a hajfesték/szőkítő a hajszíned, másképp nem lesz világosabb hajad. Erre nincs kíméletes módszer, leszámítva az olaplexet, amit festékhez kell keverni, és persze fodrászkellékes professzionális hajfestéket használj, ne dobozos vacakokat. Minimum fodrászkellékesben kérj tanácsot, ha fodrászhoz nem mész. Ott megmondják mit vegyél, hogy elérd a célod.
2016. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan bolti szőke hajfestéket, ami szép hamvas színt eredményezett, hiába ez volt az ígéret. Viszont jól tönkre tudja tenni a hajat.
2016. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!