Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik vörös...

Szerintetek melyik vörös árnyalat a szebb? (kép ->) Ha Alfaparf Jeans Colorral csinálom, akkor kikopik a hajamból?

Figyelt kérdés

Lehetőségek

1. [link]

2. [link]


Itt a színező leírása:

[link]


Szeretnék egy kicsit változtatni a hajszínemen.Ki akarom próbálni a vörös hajszínt,de festék kizárva-tudom,hogy nehezen lehet leszedni.

Ha most beszínezem és utána már nem, kikophat mondjuk fél év alatt?


2010. ápr. 19. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! ismerem ezt a színezőt, ezzel igazából világos hajon tudsz szép eredményt elérni, és arra készülj, hogy nem valami tartós, ezalatt értsd azt, hogy 2x hajat mosol és már nem lesz annyira szép és élénk, fél év alatt teljesen kikopik, de ennél jóval kevesebb idő alatt is, amúgy nekem az alsó tetszik:D
2010. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szőke vagy még akkor se lesz a szinezőtől ilyen a hajszined
2010. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem lesz, csak 1 mosással kb kijön :D az egész hajadat nem valami gazdaságos ilyennel színezni, csak pár tincset, ezenkívül ezt ha víz éri nagyondurván folyik a színe

elsövoltam

2010. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem baj ,ha hamar kikopik,csak ki szeretném próbálni a vörös színt:)


kb ilyen a hajszínem : [link]

nem akarom leszívatni, nekem az is jó ha látszik a vöröses beütés

2010. ápr. 19. 11:35
 5/11 A kérdező kommentje:

az ára sem vészes,ha tényleg kikopik. ha a hosszú hajamra veszek 2 olcsóbb hajszínezőt az legalább 1500,de azok nem jönnek ki.szóval mehetnék fodrászhoz,ami nem 1-2 ezres dolog és a hajamat is megviselné egy leszívatás.nekem csak 1-2 alkalomra kellene.


Mire figyeljek még oda? pl ne menjek strandra amíg ezzel színezem, stb ?Te melyiket használtad? nem nagyon tudok dönteni a chili red és a deep red között(van világosabb melír is a hajamban,nem akarok nagyon égővörös lenni)

2010. ápr. 19. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha csak ki akarod próbálni, akkor jó lesz, nekem magenta volt meg lila annak nemtudom mi a pontos neve vagyis a színnek...strandra úgy menj hogy ne legyen vizes a hajad mert elég ciki ha vörös csíkot húzol magad után, meg hajmosáshoz olyan törölközőt használj amit nem sajnálsz, mert nagyon összefogja és nem is jön ki túl könnyen belőle, én beszereztem 2 fekete törölközőt hajmosáshoz, mert ugyan már tartósan van festve a hajam, de ez is fog

meg olyan fordult még elő velem, hogy megáztam, és a fehér felsőm babarózsaszín lett a hajamtól:D

2010. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
és amúgy ne aggódj annyira nem leszel durván vörös, mert nem tök világos a hajad, így nem fogja annyira durván befogni
2010. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) szerintem megpróbálom, majd még eldöntöm, hogy melyik vörös legyen:)
2010. ápr. 19. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Szép a színük ezeknek a hajszinezőknek, de pár mosás és már nincs is. Nekem lila volt, de az movie colors: [link]

De a színe tényleg a szőkén lesz szép. Am ez kb. 1500 Ft.

2010. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló :Hol lehet kapni ? Kijön teljesen a hajból? Roncsolja?
2010. ápr. 20. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!