Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az arcommal?

Mit kezdjek az arcommal?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és tudom, hogy ebben a korban sok embernek vannak pattanásai, de engem nagyon zavarnak. A T vonalam mindig piros, az arccsontomnál néha kisebb pattanások vannak, a homlokomon is szokott nőni egy pár, meg néha az államon is.

Nem tudom milyen a bőrtípusom, olyan mintha egyszerre lenne száraz, zsíros, normál.

Az orrom mindig száraz, gyakran hámlik és a szemem alatt is néha száraz a bőr, ami elég csúnya tud lenni. Próbáltam már nagyon sokféle krémet, de egyikre sem mondanám, hogy bevállt. Minden nap mosok arcot, általában fekete szappant is használok, ha volt rajtam aznap smink, nagyon alaposan lemosom. A korrektor se sokat segít. BB krémet vagy alapozót néha használok, akkor jó a helyzet, de nem szeretném, hogy csak alapozóval nézzek ki normálisan. Van valami olyan krém vagy bármi ami nektek nagyon bevállt pattanásokra?


2016. aug. 14. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Körülbelül 11 éves korom óta vannak pattanásaim, egyre több helyen.
2016. aug. 14. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi így nem tudunk segíteni..elkell menni bőrgyógyászhoz, nekem ránézett az arcomra, és azonnal fel is írt dolgokat, hogy mivel mossak arcot, reggel illetve este arcmosás után mit használjak.
2016. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kombinált bőröd van amit én kozmetikusra bíznék,ugyanis amit felír a bőrgyógyász egyik helyen jó lesz a másikon szárít.
2016. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!