Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a fiatalkori...

Mit lehet tenni a fiatalkori kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés
Még 19 sem vagyok (fiú), de rettenetesen ritka a hajam, 16 éves koromtól kezdett el szép lassan hullani. Mára már eszméletlenül ritkás és nagyon vékony szálú, sajnos nem csak szimplán a fejem búbján kopaszodom, hanem mindenhol egyenletesen, és szörnyen néz ki. :( Szerintem ha ez így halad 23-4 éves koromra úgy leszek kopasz hogy borotválni sem kell majd a fejem, mert nem lesz már egyetlen hajszálam sem. Most nyárra leborotváltam kopaszra, és elkezdtem Bánfi hajszeszt és Alpecint használni, hátha kicsit segít, de őszintén szólva semmilyen változást nem látok, már szabályosan látni lehet a fejbőrömet hajon keresztül számos helyen. Nem stresszelek (csak e miatt), nem fogyasztok semmilyen drogot, úgy tűnik hogy ez genetika, apum is megkopaszodott, de nála még 30 éves korában sem volt ilyen rossz a helyzet mint most nálam, 18 évesen. Volt valakinek hasonló? Segíthet ezen bármi is? Esetleg megéri felkeresni miatta egy orvost?

2016. aug. 14. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem,mert ez genetika van akinek sűrű a haja és van akinek ritka.A hajhagymák vizsgálatával esetleg kiderülhet a probléma.
2016. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

Menj el endokrinológushoz minél hamarabb! Talán tudnak segíteni.

Az a baj, hogy ha hormon miatt kopaszodsz azzal sajnos nem nagyon tudnak mit csinálni.

Hajbeültetés.

De ezt majd az endokrinológus elmondja.

Mellesleg nincs baj a kopasz fiúkkal. ;)

2016. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Sajnos csak lassítani tudják a folyamatot. Teljesen megszüntetni nem.

Javaslom én is, hogy menj el endokrinológushoz.

De ne keseredj el! :) Egy kopasz fiú teljesen normális manapság. Ki mondaná meg, hogy nem direkt vágod le kopaszra? Senki. Fel a fejjel!

Tudom milyen kellemetlen annyi különbséggel, hogy én lány vagyok. Hidd el nekem nehezebb elfogadni, hogy "kopaszodom". A nap mint nap kihulló hajszálak mennyiségéről nem is beszélve.

2016. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha faterod is megkopaszodott akkor örökletes sajnos, így igazából az előttem íróknak van igaza.
2016. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggodj emiatt, sok nőnek/lánynak bejönnek a kopasz pasik (pl nekem is :D)
2017. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ezt a kijelentést, hogy "sok nőnek bejönnek a kopasz pasik" valahogy nem nagyon lehet elhinni! :D


Főleg ha átnyergelnénk a "felnőtt" kategóriákba kicsit hasonló témában keresgélve, ott nem egészen ilyen kijelentések vannak. Aztán ki tudja mennyire reprezentatív a sok, magától elszállt gyökérkérdéses nőcske....

2017. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó... Nem igazan értem mit akartál a kommenteddel... Ahelyett hogy segitenel ilyeneket szólsz be..Nekem a magam nevében a kopaszság mindig a hadsereggel, vagyis az erővel kapcsolódott össze. És igen, nekem, és sok nő társamnak az erős férfiak tetszenek nem a kis nyálgépek.
2017. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ilyesmire gondoltam. Ajánlom olvasgass hasonló témakörű kérdéseket!

2017. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!