Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet egészséges hosszú...

Hogy lehet egészséges hosszú hajat növeszteni?

Figyelt kérdés

Nekem mindig eltörik a vége, nagyon csúnya lesz.

Írjatok nekem praktikákat, köszönöm.

+Milyen jól bevált hajpakolást, sampont, balzsamot, hajolajat stb. használtok? Pontos nevet is :))



2016. aug. 17. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ne ilyen szarokat tegyél rá hanem étkezz egészségesen és igyál sok vizet.....
2016. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első az egészséges életmód, második hogy ne árts a hajadnak, ne vasald, ne szárítsd meleg levegővel, ne fesd, ne dörgöld törcsivel, ne használj sampont a hajvégeken, használj mindig balzsamot, ha száraz a hajad akkor 100%-os argán olajat is rá. Ha töredezik mindig vágasd azonnal, de csak annyit amennyit szükséges. Ha a fodrászod többet vág, ami gyakori probléma akkor vegyél fodrász ollót és vágd magadnak. Papír/körömvágó olló nem jó, mert roncsolja a hajat.
2016. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 ezeket nyilván én is alapnak gondoltam...


#2 Köszönöm!

2016. aug. 17. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy még aktuális e, de én olvastam valahol olyat, hogy minden este be kel fonni, és az jót tesz neki, és már olyan 4-5 éve befonom este, és az ismerőseim mind azt mondják hogy nagyon szép a hajam ( bár sztem a többieknek is ilyen) és fontos hogy ne moss minden nap hajat vagy ilyesmi, hanem másfélhetente-hetente, ha nagyon muszály 5 nap után ( kivéve ha a Balcsiba fürdesz, mer akkor nagyon dzsuvás tud lrnni a haj), mert különben bezsírosodik, és ne lesz szép fényes. És a hosszú hajról annyit, hogy én olyan 4 éve semmit nem csinálok a hajammal, csak ezeket, és minden évben nőtt 15-20 centit. ( persze azér közbe vágtuk is) szval sztem ha csak ezeket csinálod szép lesz a hajad! ;)
2016. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!