Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roncsolja a hajat ha folyton...

Roncsolja a hajat ha folyton fel van fogva valahogy? Vagy leengedve rosszabb? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kontyba szoktam hordani vagy legtöbbet befonom esetleg felkötöm copfba. Suli alatt általában természetesen behullámosítom és leengedve hordom de most nyáron és itthon zavarni szokott. Károsítja ez? Mert ha leengedem akkor a hátam dörzsöli a végét vagy a szék támlája, meg megy minden felé. Mi a jobb?

2016. aug. 17. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az,ha szabadon van.De én is így nyáron sokat hordom kontyba vagy copf-ba.A hajfonás egy kímélő hajösszefogási megoldás.
2016. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem most mondta a fodrászom,hogy kiengedve a jobb.A tartós húzása a hajnak kopaszodáshoz vezet,meg jobban szellőzik kiengedve.
2016. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. ha puha hajgumival fogod fel és nem túl szorosan, akkor nem lesz nagy baja.
2016. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd szorosra és vastag, puha hajgumival kösd fel, akkor nem roncsolja annyira. Ha meleg van vagy olyan tevékenységet végzel, ahol zavar a leengedett haj, jobb felkötni a hosszú hajat.
2016. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. <3
2016. aug. 18. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egyéntől is függ. Van, akinek borzasztó töredezett, és vékony, hiába hordja mindig kiengedve. Én legalább 5 évig hordtam minden egyes nap szorosan lófarokba kötve, mert zavart, ha ki volt engedve. Nyár eleje óta inkább befonom, mert valamennyire megvékonyodott az évek alatt, most már jobban néz ki, fenékig ér.
2016. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy őszinte legyek nyáron én is legtöbbet befonva tartom nem libeg mindenhova egész nap és mintha dúsabb lenne és gyorsabban nő. De nem tudtam eldönteni hogy ettől van vagy inkább engedjem ki hogy nehogy eltöredeztessem.
2016. aug. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!