Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két kérdés? Hogy lehet ilyesmi...

Két kérdés? Hogy lehet ilyesmi a hajam? És hogy nőhetne az arcszőrzetem gyorsabban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak az elválasztás kicsit lejjebb. Túlságosan erősnek tűnik és ha zselézem, habozom vagy waxozom, akkor meg nagyon látszik, hogy rá van valami kenve. Nem természetes. Viszont anélkül pedig nem ilyen szabályos, hanem kicsit kócos és az elválasztásnál is össze-vissza áll.


Illetve az arcszőrzetem eléggé ritkás. Ricinusolaj segíthetne?


2016. aug. 18. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmosod, hajhab ra es beszaritod. Akkor nem latszik, ha nem tul sokat teszel ra. Az arcszorzeted meg majd megerosodik es az lesz a baj, gondolom fiatal vagy. Felesleges kenegetni szerintem, hagyd a termeszetre.
2016. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kevés hajhab, vagy inkább vasalás?
2016. aug. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!