Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj állna a legjobban?...

Melyik haj állna a legjobban? Melyik lenne megvalósítható a hajamból?

Figyelt kérdés

Ha valaki előítéletes, ne is olvasson tovább (itthon már így is megkapom a negatív hozzászólásokat anyától). Ő is időt spórol és így elkerülhető az esetleges vita is.


18 éves LÁNY vagyok, de felettébb fiús (azt hiszem népszerű kifejezés rá a tomboy). Van férfi pólóm is (lenne több fiúcuccom is, ha anya nem kötekedne állandóan.. és tiltaná meg, hogy ilyen dolgokat vegyek), egyszerűen fiúnak öltözve jobban érzem magam. Nem, nem vagyok transszexuális, teljességgel elfogadom, hogy lány vagyok. Itthon mindig megkapom (anyától), hogy igénytelenül nézek ki, meg mint egy fiú. Mindig szűkített, női dolgokat akar nekem venni. A férfi pólómat is úgy vettem, hogy ő nem volt ott. (Mérges is volt.) Nem ez a lényeg.


Úgy döntöttem, a hajamat is levágatom. Nem szeretnék olyan nagyon rövidet, de mégis rövidebbet annál, mint ami most van. Már tavaly is próbálkoztam vele, de a fodrász nem volt hajlandó vállnál feljebb vágsni, egyre csak azt hajtogatta, hogy szerinte így jo. Felidegesített, elbizonytalanított, gondoltam magamban, hogy majd elmegyek máshoz, ha lenő a rész, amit elrontott. 166 cm vagyok, széles vállal (a női felsők méretben jók, csak a vállvarrás van mindkét oldalon 5-6 cm-rel beljebb, mint kéne és feszül-főleg ha lehajolok). A csípőm arányaimhoz képest megfelelő, de a combtövemnél van rés. Örülnék, ha azért keskenyebb lenne. Az arcom hosszúkás, keskeny és vékony (képeken elég kicsi fejem van). Amúgy vékony vagyok, a hajam szintúgy vekonyszálú... sajna.


Kép (itt látszik a hajam is, a válaszadás megkönnyítésére-bocsi, bénán száradt meg):

[link]


[link]


[link]


Anya mindegyiket leszólja, hogy nem állna jól, de ebben szerintem részben benne van az is, hogy nem akarja, hogy ilyen legyen. Egyedül az elsőre mondta, hogy jó, a többinél azt mondta, hogy nem állna be úgy a hajam. Ez mondjuk lehet. De ki szeretném kérni tőlem távol álló emberek veleményét is.


Képek:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


2016. aug. 19. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs! :)


Tökéletesen átérzem a helyzeted, de én csak buzdítanálak, hogy ha szeretnéd vágasd le. Nekem is mindenki azt mondta, hogy a hosszú hajam ne vágassam le, de nem érdekelt, álmom volt a rövid haj. Így lett pixie hajam <3

Őszintén amit linkeltél nem tetszettek.

Nekem ezek jönnek be, és szerintem jobban is állna:

[link] (ugyan ilyenem van csak feketében)


[link]


[link]


Mondjuk tény, hogy van egy kis meló vele reggelente, de nekem megéri :)


20L

2016. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani sajátod teszik a legjobban. Ezek a hajak borzalmasak. Mindegyik a szemedbe lóg, ki se látnál alóla, meg össze-vissza van nyirbálva. Ha megunnád, borzalmas lenne visszanöveszteni, de úgyis te hordod neked kell tudni.


Azt is vedd figyelembe, hogy ezeket minden áldott nap be kell állítani, hogy így nézzen ki, mert egyébként szörnyű lenne. Ha szereted a praktikusságot és a könnyű kezelhetőséget, akkor megint felejtős.


Én a helyedben azért megvárnám a szalagavatót(és esetleg a ballagást is) és ha utána is még erre vágysz, akkor csináld meg.

2016. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy levágatom, már eleget vártam. :D De köszönöm a véleményt és sajnálom, hogy nem egy az ízlésünk. Nekem pont azok tetszenek bennük, amiket te említettél.
2016. aug. 19. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia ^^

Nekem a 2. és a 6. frizura tetszik legjobban, szerintem jól is állnának

2016. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia! Én is azt mondom, hogy tojd le a többi ember véleményét. Engem is le akartak beszélni a hajvágásról még anno, de egyáltalán nem bántam meg, hogy levágattam. Te se hagyd magad lebeszélni.

Azonban mielőtt bármit is tennél, gondold végig, milyen lesz majd, ha adjon isten egyik reggel későn ébredsz fel, belenézel a tükörbe, és azt fogod látni, hogy egyik oldalon lelapul a hajad, a másikon feláll, és hiába vasalod/kensz rá bármit nem használ, te meg ugye rohannál a dolgodra :D Na ez velem rendszeresen előfordul, pedig sokkal egyszerűbb frizurám van azoknál amit belinkeltél. ( [link] csak nincs befestve) Nekem tényleg tetszenek ezek a hajak, de gondolkodj el rajta, hogy tényleg lesz-e türelmed meg energiád ezt mindennap így beállítani majd, vagy sem. Ráadásul Mo-n vagyunk, ha megmutatod ezeket az ázsiában menő frizurákat egy magyar fodrásznak, nem hiszem, hogy teljesen ugyanilyet fog neked vágni, kivéve, ha valami nagyon menő és tehetséges fodrászt fogsz ki magadnak, ami meg árban lesz húzós :( szomorú, de ez van.

De hogy végre a kérdésedre is válaszoljak :D Nekem a 4. haj tetszik a legjobban, de attól függetlenül lehet, hogy neked az 5-ös sokkal jobban állna, szóval ezt így látatlanban nem lehet megmondani, mivel még az arcodat se láttam. Vágasd olyanra ami tényleg tetszik neked, és ne törődj mások véleményével, ne köss kompromisszumokat, és ne hagyd magad lebeszélni, majd beletörődnek :D Ez csak haj, a legrosszabb esetben is visszanő. Viszont te egyszer élsz, egy tested van, ezért fontos, hogy jól érezd magad benne. :)

2016. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :D Éppen azt nézem hogy a koözelben van-e jó fodrász, de eddig nem jártam sikerrel. Egyikre valaki azt mondja, hogy jó, a másik azt, hogy béna.. Egyszer csak rálelek egyre. Van még 2 hét az iskolakezdésig.
2016. aug. 19. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik a legjobban, szerintem jól állna neked.
2016. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hu, segíteni nem tudok, de vedd figyelembe, hogy szemüveges vagy! A szembehulló haj, amit nagyon be kell lõni, egyenesíteni, nem lesz jó a szemcsi miatt.
2016. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek:)

Én is szemüveges vagyok, és a 2.-hoz hasonló hajam van, csak hosszabb, lányosabb változatban. Nekem így szemüveggel is jól néz ki :)

Szóval én a 2.-ra szavazok

2016. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok a szemüveg miatt, de anya azt mondja, szerinte nem állna be ugy a hajam a forgóm miatt. Meg hogy nem maradna ott elől, hanem szétállna. Szerintetek is?
2016. aug. 20. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!